Skocz do zawartości
warniak

[ZAMKNIĘTY]Skarga Bezi.

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Teraz
Nick gracza: Bezi
Dowody:


Świadkowie: -
Uzasadnienie:  Jaki spam? Jaka kultura? Wypowiedziałem się w temacie i dostałem warna? Uzasadniłem swoją wypowiedź i +1? Spam serio? Chyba Wam się nudzi, druga sprawa - dlaczego bezi nie dostał warna za spam? No śmiesznie, nie powiem.

I pozdro dla roveczka, dodam Ci range xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli dostanę +1 to trudno , ale muszę coś napisać.

Z całym szacunkiem Panowie , ale to co teraz robicie to jest zachowanie godne 10 latka ;) . Dobrze wiecie , że rekrutacja na Moderatora forum jest OFF , więc po jasny gwint SQUN piszę podanie , a wy dodatkowo się wypowiadacie i próbujecie coś  udowodnić? , czy też zaistnieć??????????. Może i wy uznajecie to za śmieszne , ale uwierzcie mi na słowo , że  to wcale nie jest zabawne.

Pozdrawiam.

@veni vidi wandi Miałem Cię za równego gościa , ale najwidoczniej się pomyliłem. Człowieku rekrutacja jest zamknięta od 21 kwietnia  a ty mi piszesz , że o tym nie widziałeś. ŻENADA.

 

Edytowane przez :.Aureox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak:

Ja nie widziałem że rekrutacja jest zamknięta, zobaczyłem podanie - wypowiedziałem się, jaki to spam? A skoro @SQNFUN złożył podanie bo mu bardzo zależało (zobaczył wolne miejsce i chciał spróbować swoich sił) za co został ukarany.. patola, chciał pomóc i dostał warna eh, co za sieć, raczej serwerownia, nikt z Nas nie powinien dostać warna, bo każdy mógł napisać to podanie, bo ktoś zrobił tak, że można napisać podanie mimo zamkniętej rekrutacji? Ewidentny błąd administracji, techników forum..

 

A Ty "kolego" o wielkich uszach zmykaj na dd2 do Magdy, hej

 

SUNN: próbujecie robić z moderatorów i administracji idiotów to dostajecie po uszach. Zgadaliście się gdzieś na TSie że kręcicie dzisiaj aferę, a zaraz wjedzie @aquax i się skończy dzieciakowanie. Dorośniecie w 5 minut.

Edytowane przez SUNN. #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skargi postronne, od skargi SQNA. Zgrywasz za przeproszeniem "człowieka, który nie potrafi czytać". W temacie jest czerwona kłódka i informacja o zamkniętej rekrutacji. To, że macie możliwość wypowiedzi, nie oznacza, że możecie się tam wypowiadać. Sianie fermentu szybko się kończy.

+1 za obrazę oczywiście, nie pozwolę sobie, abyś po raz kolejny się do mnie w ten sposób odnosił, nie uda Ci się mnie sprowokować, bynajmniej nie w internecie. :) 

Więcej zobaczycie w skardze SQNA. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...