Skocz do zawartości
EMILO

[POZYTYWNE]Normalnie, admini wyższa półka..

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: EMILO

Godzina, data zdarzenia: Przed chwilą.

Mapa: DD2

STEAM_ID / IP: 

 

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=15748

Uzasadnienie:  Przecież to jest śmieszne! Gram sobie na serwerze, po chwili dostaję kicka bez powodu. Wchodzę spowrotem na serwer, po czym pytam się co jest grane. Któryś z adminów odpowiada mi : 'Wybacz'. 

Okej se myśle, jakieś małe nieporozumienie. Gram dalej. Wszystko izi, git.. oj chyba jednak nie.. Po ponownym wejściu i 5-minutowej grze, zostałem wyrzucony z gry z cóż za zacnym dopiskiem ' Czitujesz '. 

Spadłem z krzesła. Krótka piłka. Co za niekompetentny bencwał, bo tylko to go można nazwać, daje bany bez najmniejszych dowodów oraz argumentów. Proszę Cię,  WD 40, czy jak Ci tam, nudzisz się? 

Gram sobie, żeby odpocząć jakoś od tworzenia muzyki, a Ty mi z takimś czymś wyskakujesz. 

 

Proszę o szybkie UB.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra demka dostałem , od admina wrzucę je ale emm z własnej oceny nie podam wam czasów bo zupełnie nie widzę nic dziwnego , Admin miał wątpliwości i nie skonsultował tego ze mną , po ocenie demka stwierdzam iż zrobił on błąd i otrzyma ostrzeżenie ode mnie :) 

Link do demek: 

http://www67.zippyshare.com/v/wb9CLkps/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Demko Emilo: 22;50 Naturalne ruchy/skany -B.

23;26 Widział go na początku w Anarchii i następnie zaczął skanować -B.

Na demku o nazwie "Emils" nie ma praktycznie nic , więc sugerowałem się demkiem o nazwie "emilo"

Widać doświadczenie w grze , skany które oddawał są jak najbardziej naturalne. Dodatkowo przypomnę , że jest to serwer DM , więc można tam bardzo dużo wywnioskować , jeżeli chodzi o wiedzę na temat tego gdzie może być ustawiony przeciwnik.

Opiekun serwera wyjaśnił całą sytuację , więc temat zamykam.

Wracaj do gry :) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...