Skocz do zawartości

[POZYTYWNE]Ban na 7 dni za zły nick?


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Grzeruj | CsSetti.pl

Godzina, data zdarzenia: 27.05.2017 może 20 minut temu.

Mapa: OnlyDD2

STEAM_ID / IP:  STEAM_1 : 0 : 1678204128

Uzasadnienie: Instalowałem nowego cs'a i kompletnie zapomniałem zmienić nick z domyślnego na swoj i ban na 7 dni. Według mnie to chyba za długi ban...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bezzi #Urlopowicz koleś wbijał i miałam dać tutaj powód kolejny raz AB ale wklikłam 2 zamiast 7 -,- Po drugie te nicki wbijają od dłuższego czasu tylko zmieniając początek i gdy taki nick wbija cały serwer ma ping i klatki. Dlatego dostał na taką długość bana. Dziękuje tyle w temcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sylwia^^ napisał:

@Bezzi #Urlopowicz koleś wbijał i miałam dać tutaj powód kolejny raz AB  .

Nie, nie, nie. OK widzę AB, ale sama dałaś nazwę bana. Chodzi o ten ban http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=9048

5 minut temu, Sylwia^^ napisał:

Po drugie te nicki wbijają od dłuższego czasu tylko zmieniając początek i gdy taki nick wbija cały serwer ma ping i klatki. Dlatego dostał na taką długość bana. Dziękuje tyle w temcie.

Jakie nicki? Csseti? Przecież takich graczy nie banujemy, podobno zapoznałaś sie z tematami admina a jakoś tego nie widzę. W dodatku widzę perma a nie 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bezzi #Urlopowicz każdy nick z końcówką jak wbija serwer wariuje :) Więc pomyślałam, pewnie znowu to samo :) Wiele kicków dawałam za takie nicki. Aż w końcu się zdenerwowałam no potem jest fala żalu czemu serwer klatkuje. Można odbanować i nich gracz zmieni nick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...