Skocz do zawartości
FairyTail

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick/i : Fairy Tail

wiek: 20 lat

Znajomość Amxx : 5,5/10 kappa ( pozapominałem sporo -latka lecą )

Staż w cs : 1.6 12 lat znany wcześniej w nickach To Nie Kiełbasa , i Tyrolska Konserwa grałem kilka lanów dosyć wysokie noty miałem, w cs go staż 2 lata orzełek, obecnie znudziła mnie ta wersja gry ( w 1.6 lepsza społeczność znacznie mniej nerwów i czitów ) .

Steam / non steam :(

Dlaczego ty: po pierwsze doświadczenie na kilku prywatnych serwerach jako admin w dawnych czasach, nakładając na to sporą aktywność po 7-11 godzin dziennie ( pracuje w domu poprzez internet więc mam czas :) ). Kultura jest , chociaż wiadomo czasami coś wymknie się szczególnie gdy sepleniący 8-9 latek ma po 78-4 a admy śpią, :) takie tam kile ze spawna przez ściany :).Jak  wiadomo każdy z nas to przeszedł chociaż raz w życiu - #haksy nie śpią.  Gram najczęściej na cod cs go chętnie rozdaje niepotrzebne skiny no wiadomo jak jest, jednym się trafia innym nie. Co jeszcze? hmm Mam dobre kontakty werbalne z graczami jestem dosyć lubianym podejrzliwym człowiekiem :)

Czas gry na serwerach : od 7 do 11 godzin 18 też się zdarzają szczególnie w weekendy.

Kontakt: ts,  mesenger, fb, tw, nk :) jak ktoś jeszcze to ma :), wp.

Na koniec coś o sobie: Jestem Sebastian, nieszablonowy człowieczek z pasjami dalekosiężnymi typu literatura i gry komputerowe :) . Pracuje w reklamie i dziale personalnym firmy konsalnet ( ochroniarska firma ), co tam robie? Reklama Reklama I jeszcze raz reklama, dodatkowo pomagamy w naborze ludności do firmy na różne stanowiska. Osobiście uprawiam sporty typu : sambo , i walka nożem,kataną,pałką - pod zespół sztuk walk kraw-magi. I poza tym Miss stanu to nie jestem :) Pozdrawiam graczy i wszelakich ludzi odwiedzających ten post :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...