Skocz do zawartości
DmK

[POZYTYWNE]Odwołanie DmK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:DmK

Godzina, data zdarzenia:2017-06-08 00:21:09

Mapa:fy_snow

STEAM_ID / IP:STEAM_2:0:600511699

Uzasadnienie:dostałem niesłusznego bana od przema ponieważ nie mogł mnie zabić i po którymś razie jak go zabiłem dostałem momentalnie bana bez żadnego sprawdzenia (wh) nie dał ssy nawet. Proszę o szybkie rozpatrzenie tej sprawy, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otóż miałem podobną sytuację chwiłę wcześniej  z tym samym adminem ... Dzień wcześniej dostałem od Przemo ssy i wczoraj jak grałem znów mi dał ssy bez żadnego sprawdzenia po prostu zabiłem go o odrazu ban ssy.. Taka osoba nie powinna mieć admina bo zależy mu tylko na statystykach i nie tylko ja to zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@NaRelaksie co do ciebie to nie dałem ci bana wczoraj ani 2 dni temu pomyliłeś mnie z kimś albo ktoś wbił mi na nick i cie zbanował ale wątpię że ktoś wbił mi na nick bo nikt nie zna mojego hasła, może inny admin cie zbanował ale nie ja.

@Przemo*_* Masz przedstawić dowody na gracza który napisał odwołanie, a nie wchodzić w dyskusję z kimś kogo ta sprawa nie dotyczy./Aureox

Edytowane przez :.Aureox:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra koniec tego spamu. 

@DmK admin przedstawił dowód ale musi rozpisać demko.

@Przemo*_* a gdzie rozpiska akcji podejrzanych? Przypominam masz 24 godziny od kiedy gracz wstawił odwołanie. Takie demka nie są uznawane za dowody i ląduje wtedy +1 dla Ciebie. Czekam cierpliwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


09:49- od samej rozgrzewki można zobaczyć jak chodzi za graczem po ścianie gdzie gracz to i on w tą stronę tylko sie nie wychyla ..

11:09- proszę zobaczyć skacze nie widzi jak muminek podszedł za murek a on się skrada równo z esp ...

od 13:11-13:24 reakcja na ściany ciągle zerka gdzie gracz jest w ścianę jak pokazuje esp idzie od  tyłu by go nie zobaczył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


09:49- od samej rozgrzewki można zobaczyć jak chodzi za graczem po ścianie gdzie gracz to i on w tą stronę tylko sie nie wychyla ..

dlaczego nie jest pokazane na tym demku jak go zauważyłem a jest jak juz za nim biegam ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DmK a mnie też nie interesuje, wyjaśniłem Ci na pw, a ty swoje. +1 następne za spam. Odwołanie czas 24h i koniec.

Masz coś jeszcze do dania w temacie? Zapraszam na pw. Tutaj koniec spamu, rozumiesz? Czyli nic nie piszemy a czekamy. 

UBT zapraszam do oceny i następny post który nie wnosi będzie karane znowu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


09:49 od rozgrzewki mijają się jak nie wiem -B

10:32 celował gdzie indziej -B

10:42 mógł wcelowany wyjść -/+B

10:53 kompletnie nie wiedział o pozycji przeciwnika -B

11:09 tutaj mogło wydawać się to dziwne, lecz zwyczajnie zobaczył gracza -B

11:22 zauważył gracza -B

11:38 po prostu kampił i czekał na gracza -B

12:00 poszedł szukać gracza i zwyczajnie poszedł na tt -B

13:27 zwykłe poszukiwanie gracza i zauważył go -B

Nie wiem, gdzie zauważyłeś WH w jego grze. Gracz otrzymuje UB. Zastanów się czasem dłużej nad danym graczem.

Edytowane przez breed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...