Skocz do zawartości
salomon naleje

[ZAMKNIĘTY]skarga na mitusubashi

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:5 minut temu/cały dzien
Nick gracza:Mitsubashi
Dowody:dowody na fb ciezki mieć dowody bo nie zdaze zrobić scrrena w 3 sekundy
Świadkowie:cały server
Uzasadnienie:

Ten Admin oślepiał mnie specjalnie 6 razy w ciągu jednej mapy ,chociaż mówiłem mu jak oślepił mnie po raz 2 ,a mimo to nadal nie parzył na radar,i było jeszcze 2-3 adminów i żadnej nie reagował,.
Proszę o jakąś reakcje bo tłumaczyłem mu aby patrzyl na radar a to że ma 16 lat i grać nie potrafi to nie zwalnia go z tego aby nagminnie i specjalnie oślepiał swoich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dostałeś raz delikatne mleko poczym mnie zbluzgales dostalem kika za fb kolejny raz byli tt i ty w trupie fb polecial zyles ale jape darłeś i wyzywales (specjalnie blokowales) ale to mam gdzies. Bana nie dostales ode mnie , ja dostalem kika a nikogo specjalnie nie fleshuje ot cały ból 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


33 minuty temu, mitusubaszi napisał:

dostałeś raz delikatne mleko poczym mnie zbluzgales dostalem kika za fb kolejny raz byli tt i ty w trupie fb polecial zyles ale jape darłeś i wyzywales (specjalnie blokowales) ale to mam gdzies. Bana nie dostales ode mnie , ja dostalem kika a nikogo specjalnie nie fleshuje ot cały ból 

fleshowales mnie 6 razy,na mapie.
bluzgalem bo za 4 razem już nie wytrzymałem.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...