Skocz do zawartości
Juba

[ZAMKNIĘTY]problem w Tym że..

Rekomendowane odpowiedzi

Bierzecie adminów na przypał chyba  bo kolejny  daje Bana nie znając regulaminu !!

 


[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Powod: 'miny w przejsciu mowilem'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:4:1037325060'
[AMXBans] Twoje IP: '176.68.24

mina na de Duscie postawiona w taki miejscu ze nawet amator by obszedł/przeskoczył  ale nie biegnie na slepo po fragi  i banuje bezpodstawnie Ogarnijcie  adminów nie wiem róbcie im jakies wyrywkowe pytania odnosnie regulaminu bo Serio to nie pierwszy admin który po paru wejsciach w prawidlowo postawione miny Daje bana(Frustrat?)   Zróbcie Coś to aż głupie że admin nie zna regulaminu i odwala fuszerke

 

To nie jest  odwołanie tytlko co z tym zrobić bo tutaj takie bany to patologia

 

Edytowane przez Juba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie amatro kolego tylko były zgłoszenia na u@ że  w prejsciu stawiasz 3 miny nie do przeskoczenia dla tego dostałeś bana  jak byś jedna mine nie wprzejsciu tylko na przykład postawił za przejsciem to racja da sie przeskoczyć a nie ty walisz przed w środku i za przejściem to sory winetu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


uruchomcie hltv to zaraz na codzie 400 pokaze tego multum jak admini kozystaja z swoich praw za banowanie lepszego gracza od siebie  np admin xxx moze stawiac miny w przejsciu gdzie sie naprawde nie da przeskoczyc /obejsc a iny admin nic z tego nie robi a jak normalny gracz zrobi tak samo to najpierw ostrzezenie w tym czasie xxx admin znowu miny zle a normalny tak samo stawia bana dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze - kto to jest "Król Albanii" ? Nie mam dostępu do działu adminów tego serwera dlatego pytam.
Jeżeli to Ty @piston to jednak chciałbym zobaczyć dowody na tego bana: 
http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=26266
Czekam.

@Meltor hltv serwera mogą odpalać tylko opiekunowie i wyżej, a że czasami się wyłącza to tak bywa. Wystarczy wtedy wejść na forum, napisać na SB, a ktoś na pewno je włączy.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SQNFUN ale od kiedy w skardze daje się dowody? 

22 godziny temu, Juba napisał:

To nie jest  odwołanie tytlko co z tym zrobić bo tutaj takie bany to patologia

przeczytaj cytat, potem. 

 

16 minut temu, Meltor napisał:

uruchomcie hltv to zaraz na codzie 400 pokaze tego multum jak admini kozystaja z swoich praw za banowanie lepszego gracza od siebie  np admin xxx moze stawiac miny w przejsciu gdzie sie naprawde nie da przeskoczyc /obejsc a iny admin nic z tego nie robi a jak normalny gracz zrobi tak samo to najpierw ostrzezenie w tym czasie xxx admin znowu miny zle a normalny tak samo stawia bana dostaje

Gracz oskarża a demka nie nagra więc? 

HLTV zostało zgłoszone kilka razy do supportu, nic my z tym nie zrobimy, chyba nie pojedziemy i nie będziemy walić oknami i drzwiami, logiczne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@happy nie szkodzi, chciałbym jednak wiedzieć czy jest tak jak pisze @Juba, że admini z COD'a 400 nie ogarniają, czy też Juba robi niepotrzebne zamieszanie.
Jeżeli ban był słuszny to na pewno są dowody, które chętnie zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, happy napisał:

HLTV zostało zgłoszone kilka razy do supportu, nic my z tym nie zrobimy, chyba nie pojedziemy i nie będziemy walić oknami i drzwiami, logiczne? 

bo z tym nic nie robicie, walcie drzwiami, oknami, strychem czy piwwnica, jak ma byc pozadek i zeby wszyscy wiedzieli to demka asa apotrzebne a nie ma jak zobaczyc bo hltv nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Meltor napisał:

bo z tym nic nie robicie, walcie drzwiami, oknami, strychem czy piwwnica, jak ma byc pozadek i zeby wszyscy wiedzieli to demka asa apotrzebne a nie ma jak zobaczyc bo hltv nie dziala

Nie będę dyskutował z Tobą. Zgłaszamy kilka razy i powiedz mi mistrzu co mamy zrobić? 

A demko ciężko nagrać, ciężko napisać record nazwa demka? Widzę bardzo ciężko :) 

Sory że nie mogę wchodzić na serwer ale wychodzę na dwór więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, happy napisał:

Nie będę dyskutował z Tobą. Zgłaszamy kilka razy i powiedz mi mistrzu co mamy zrobić? 

A demko ciężko nagrać, ciężko napisać record nazwa demka? Widzę bardzo ciężko :) 

Sory że nie mogę wchodzić na serwer ale wychodzę na dwór więcej. 

no wlasnie ciezko nagrac adminowi by mial dowod za ban, teraz sie troszeczke wtorbiles chlopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Meltor napisał:

no wlasnie ciezko nagrac adminowi by mial dowod za ban, teraz sie troszeczke wtorbiles chlopie

Ja nie tylko ty.

Pisząc skargę musisz przedstawić dowody.

Patrz co piszesz. 

22 godziny temu, Juba napisał:

To nie jest  odwołanie tytlko co z tym zrobić bo tutaj takie bany to patologi

 

35 minut temu, Meltor napisał:

uruchomcie hltv to zaraz na codzie 400 pokaze tego multum jak admini kozystaja z swoich praw za banowanie lepszego gracza od siebie  np admin xxx moze stawiac miny w przejsciu gdzie sie naprawde nie da przeskoczyc /obejsc a iny admin nic z tego nie robi a jak normalny gracz zrobi tak samo to najpierw ostrzezenie w tym czasie xxx admin znowu miny zle a normalny tak samo stawia bana dostaje

 

Raz piszesz że nie odwołanie więc nie ja się gubię.

Dwa nie będę z Tobą dyskutował na temat HLTV.

Trzy jeśli nie masz pojęcia i tylko umiesz narzekać na co co się dzieje, a samemu nagrać dowód ( niektórzy umią nauczyli się ) to nie moja wina.

Ponadto czas to 24 godziny admina. 

Ja chce twoje DOWODY na ten cytat który dam jeszcze raz:

37 minut temu, Meltor napisał:

uruchomcie hltv to zaraz na codzie 400 pokaze tego multum jak admini kozystaja z swoich praw za banowanie lepszego gracza od siebie  np admin xxx moze stawiac miny w przejsciu gdzie sie naprawde nie da przeskoczyc /obejsc a iny admin nic z tego nie robi a jak normalny gracz zrobi tak samo to najpierw ostrzezenie w tym czasie xxx admin znowu miny zle a normalny tak samo stawia bana dostaje

uważasz że multum ja tego nie widzę. I powtórzę po raz kolejny HLTV zgłoszone do supportu, jak chcesz sam do nich pisz ale oleją Ciebie. Tak działa czasem polityka firm, życie jak to się mówi. Co zrobisz? Nagraj demko i tyle i paucz się skończy. Bo ja bez dowodów na winy admina nic nie zrobię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


51 minut temu, Bezzi napisał:

@happy To ani skarga ani odwołanie, dlaczego rozwiązujecie temat skoro nawet nie ma WZORU? :)

Temat był najpierw w problemach serwera ale ktoś go tutaj przeniósł dlatego nie ma wzoru...
Jako że sprawa jest bardzo ciekawa, ja nadal czekam na dowody na tego bana http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=26266 @piston.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli jest to skarga admin nie musi przedstawiać dowody jeśli odwołanie owszem, ale to nie jest skarga ani odwołanie tylko zwykła paplanina ten to tamten to ;) 

Polecam założyć temat w odwołaniach, a nie spamować w tym temacie. Zamykam, bo robicie spam gdzie sam sie teraz do tego przyczyniam chcąc nie chcąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...