Skocz do zawartości
DamekGaming

[POZYTYWNE]Edge= ban nazwa ''zapraszam na forum''

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Bezzi napisał:

@happy proszę o wyciągnięcie logów :)

 Dostałeś UB a nadal robisz to samo :) http://www60.zippyshare.com/v/vEnSSZVT/file.html 

Logi a bardziej chce wiedzieć skąd masz te skrzynki i dlaczego pomimo poprzedniego bana niczego Ciebie to nie nauczyło.  

Skrzynki dostalem od kornera za nic nawet go oto nieprosilem zlozyl mi oferte za moj 1 startrak za jego 4 tys to zaakceptowaelm bo mi sie oplacalo i nie widzilaem ze caly czas dostaje klucze i skrzynki. Gdyz chcialem po otwierac bo nigdy czego takiego niemialem:( Przepraszam za to juz niebede otwieral zabierzcie mi te skrzynki jak chcecie ale ja chcem grac na tym serwie ''Teraz dopiero nauczylo co zrobilem Przepraszam '' :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


    Line 2528: L 07/05/2017 - 12:00:53: Gracz [.:RZF:. MarcinSR Skill-STEAM_0:4:1130379251] dal graczowi [Edge=-STEAM_0:4:1669968478] stattraki x9000
    Line 2529: L 07/05/2017 - 12:01:03: Gracz [.:RZF:. MarcinSR Skill-STEAM_0:4:1130379251] dal graczowi [Edge=-STEAM_0:4:1669968478] stattraki x9000

 

@SQNFUN @Bezzi Jak już to ban najprędzej należy się temu MarcinSR bo w logach nigdzie nie widzę źródła 18000 skrzynek które dał @DamekGaming.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam zasadnicze pytanie, kto w ogóle dał tego bana? Nie mam jak sprawdzić i poprosić tej osoby o wyjaśnienie.
B+++/---  <--- kto to jest?

Jeżeli chodzi o @DamekGaming to z tych dowodów co widzę to otwieranie skrzynek, bądź dostanie stat traków od innego gracza nie jest bugowaniem i powinien dostać UB ale najpierw chciałbym wyjaśnić kto mu dał tego bana.

Dnia 4.07.2017 o 13:13, Bezzi napisał:

Nie banujcie graczy, którzy dostali skrzynki od osoby bugującej, każdy z Was może dostać takie skrzynki, dlatego NIE BANUJEMY za coś takiego. Banujemy osoby, które bugują nic więcej. 

image.gif.fe946b078f947c000e10e142a2b912b7.gif

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...