Skocz do zawartości
MrMati

[ODRZUCONE]Prośba o UB

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:MrMati

Data:16:55 11.07.2017

Mapa:css_dust2

id:STEAM_2 : 0 : 487486926 

Witam chwiałbym odwołać się od bana którego dostałem niby za WallHack . To jest niewiarygodne ZE wchodzę na serwer bo #8 jest nie osiągalny w tej chwili na którym jestem adminem ,chciałem pograć na innym a tam dostaje jakiegoś bezsensownego bana.Pozdrawiam i czekaj na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i masz Rację Ale chce szybko otrzymać te ub ,ponieważ nawet nwm za co tego bana dostałem.Albo chiałbym dostać tymczasowe Ub zanim sprawa sie nie wyjaśni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozpis:1mapa de_nuke byłeś na dworze było chyba 2vs1 gościu szedł daleko od ciebie  nie mogłeś go słyczeć a ty sie nagle tam wcelowałeś z awp przez ściane jak gościu jeszcze nie wyszedł i go zabiłeś 2 css_dust2 stałeś długo na spawnie i  poszłeś na longa i nagle się cofnołeś na mida gdzie w tym czasie szedł ct ci na plecy i ty znowu miałeś aim locka przez ściane i go zabiłeś (nie mogłeś go słyszeć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...