Skocz do zawartości
JAKoB

[ODRZUCONE]Znowu ja

Rekomendowane odpowiedzi

wój nick podczas gry: AbuK

Godzina, data zdarzenia: Teraz

Mapa: de_dust

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 0 : 191538190

Uzasadnienie: Drogi @BORN2KILL.  Czego byś chciał od jakiegoś innego konta steam które było moje przez zaledwie 7 dni :)? Było ono po prostu bostowane dla mojego kuzyna który sam za bardzo nie potrafi ale upiera się że na wyższych rangach da radę. Po wbiciu mg2 konto zostało oddane jemu i mało mnie obchodzi co z nim robił prawdopodobni nie szło mu jak z resztą zawsze i pobrał pierwsze lepsze haxy  z pierwszej lepszej strony internetowej

i do tego treść bana : ' Nieodrobiony ban z VACiem na drugim koncie steam ' 

Nieodrobiony vac ban do tego nie mój xD?????  

W sumie sprawa tego konto została wyjaśniona sunowi na pw poparta oczywiście dowodami  ale cóż odpowiedzi nie ma od 4  dni 

dodatkowa sprawa została wyjaśniona na Pw  @Strażnik Gracuś  o szczegóły prosiłbym pisac do niego/mnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@JAKoB dwukrotnie Ci opisałem dlaczego dostałeś degradację. Czytałeś swój poprzedni temat? 

// coś mi się pochrzaniło przy formatowaniu i zlało się w jeden cytat.

Cytuj

Odpisałem Ci na pw i podałem Ci linki do tego, że banowałeś ze zbanowanego VACem steam = grałeś na spalonym koncie = konto zostaje zbanowane + z racji że byłeś adminem, musiałeś zostać zdegradowany. Na naszej sieci nie tolerujemy spalonych kont u graczy, a co dopiero u adminów. 

Co do bana na czystym koncie - muszę to z czerwonymi skonsultować czy i jak masz to odrobić.

Zamiast spamować tematami, czytaj co do Ciebie piszę. Nas nie obchodzi czy to konto Twojego brata, babci czy psa. Grałeś na nim to znaczy że w tej chwili było Twoje. Mało tego banowałeś innych grając na S P A L O N Y M koncie steam. Powód VACa tym bardziej mnie nie obchodzi.

Ponadto jako admin, powinieneś doskonale wiedzieć że spalone steamy usuwamy  n a t y c h m i a s t o w o  z sieci z banem permanentnym + jeśli osoba z tym banem posiadała jakieś rangi administracyjne na forum - traciła je wszystkie z miejsca. VAC admina = degradacja + ban na konto. 

Podsumowując: wiedząc, że konto jest zbanowane VAC i wiedząc co robimy z takimi kontami, z premedytacją sobie z niego adminowałeś i banowałeś innych graczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...