Skocz do zawartości
Aqua1221

[ZAMKNIĘTY]Mozecie mi to wyjasnic ?

Rekomendowane odpowiedzi

chcial bym sie dowiedziec czemu dostalem perma za bugowanie czegos od admina na serwerze dostalem casy i kl od jakiegos gracza i dostalem perma czemu dostlem bana skoro nic nie zrobilem ? mogl bym prosic o UB ?. A admin Aerwo by mogl dostac degarda za to ze rozdaje za darmo permy pozdro z administracja na serwerze kogo wy wybieracie na adminow serwera ? :DxD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam cb bardzo

Zacznijmy od tego że powiesz mi jaki gracz niby ci to dał ? Wraz z Lem0niada coś kombinowaliście, a ostatecznym powodem było posiadanie 60 skrzynek przez Lem0niadke z niewiadomego powodu. Jesli kupiliście te skrzynki to przepraszam i prosze o UB, ale jeśli nie ban dla mnie słuszny bo tylko wy coś podejrzanego na serwerze robiliście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj nick tamtego gracza pod postem, a ten kto to sprawdzi już się tym zajmie.Po za tym powinieneś się zgłosić do admina (np.mnie) by oddać te skrzynki bo nie są twoje, a wy chcieliście je dzielić między sb. Podam wam przykład Toichy'iego admina Go #3. Też dostał skrzynki od jakiegoś gracza i myślał że nie robi nic złego, jednak kiedy otworzysz te 60 skrzynek to masz tyle skinów że niszczysz rynek serwera, a on na siebie nie zarabia.

Ub powinniście dostać ale na przyszłość myślcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczegóły bana  
Nick Szczery YerrY.
SteamID STEAM_0:4:1442237314
SteamCommunity ID 76561200844740360
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Bagowanie
Wykonano 14.07.2017 - 15:08:11
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Aerwoo (Aerwoo)
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| CS:GO#5 v4|RESET LIPIEC|KONTRAKTY|STATTRAK|RYNEK| Multi-Head.pl | ^ 1shot1kill
Wszystkie wygasłe bany

9

PROSZE MACIE TU WSZYSTKO O NIM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jakie dowody nie zdazylem zrobic ssy ani nic xD po 1 nie jestem taki glupi zeby wydawac kase na konto ponad 20 zl i robic cos przypalowego . gdy koles mi to dal juz pisalem do Aerwoo co mam z tym zrobic ale nie zdazylem bo akurat dostalem bana xD nick od ktorego to dostalem to 

Szczery YerrY.  <<=====

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorszego działu chyba nie mogliście sobie znaleźć..

@Aqua1221 napisz odwołanie w odpowiednim dziale. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.