Skocz do zawartości
.::[JELFA]::.

[ZAMKNIĘTY]No Recoil

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era:Mlodaa z m4

Godzina, data zdarzenia:15.07.2017 godzina 18:00

 Mapa:de_dust 2

 Serwer:Go Mod 5#

Link do demka:http://www54.zippyshare.com/v/Xmw4pN6p/file.html

STEAM_ID/IP: STEAM_0:4:1529766995  IP 31.42.0.31

Uzasadnienie:Brak rozrzutu,celownik leci w dół zamiast w górę ?? Config to nie No Recoil  :) Admin nie wie takich prostych różnic

Edytowane przez .::[JELFA]::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ekhem, pragnę przypomnieć, że sam mi dawałeś rady co do gry, dawałeś swój config itp :) (może to nie ma nic do rzeczy, ale chodzi o sam fakt, że pomagałes mi by lepiej grać, w tym i strzelać ;) ) Od razu jak ktoś gra przez chwile lepiej od Ciebie to cheater? Prosze Cię... to że jak strzelam to ciągnę myszkę w dół to taki problem? może to mój sposób na grę.. nagrać Ci filmik namierzony na moją rękę podczas gry? 

Po drugie uważasz, że mając svipa i admina używałabym wspomagaczy? Proszę Cię... 

Pytam tutaj, ponieważ gracz mnie ignoruje na serwerze :)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Mlodaa z m4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem Jelfa,boli Cie,że komuś lepiej idzie itp,ale nie kompromituj sie xD

Masz czelność pisać na forum zgłoszenie na admina,oraz mniemam,że w jakimś stopniu koleżankę z serwera tylko dlatego,że gorzej Ci idzie ? xD

Druga sprawa to oskarżanie administracji serwera CS:GO MOD #5 o kolesiostwo tylko dlatego,że nie dali mi bana bo tak samo pare razy Cię efektownie zabiłem ?

Dla mnie jesteś śmieszny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuje miło mi usłyszeć wasze zdanie na ten temat :) teraz poczekajmy na to aż sprawdzą panowie demko :) i nie róbcie gó**o burzy :D bo to nie dział na takie wymiany słowne macie ochotę piszcie na priv :P

RMSZ Szczepan przypomnij mi czemu tak długo nie grałeś na serwerze ??? a no tak miałeś aktywnego :)

Edytowane przez .::[JELFA]::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem aktywnego  bo nie mogłem wstawić ssów bo było off forum.Tak ci tylko to przypomnę,wiesz żebyś nie zapomniał.

Zresztą ten od kogo dostałem tego bana był taki sam jak ty,dawał mi ssy codziennie,bo go bolało,że mam stosuneczek wielki a jego.... kazdy wie co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, RMSZ|Szczepan napisał:

Miałem aktywnego  bo nie mogłem wstawić ssów bo było off forum.Tak ci tylko to przypomnę,wiesz żebyś nie zapomniał.

Zresztą ten od kogo dostałem tego bana był taki sam jak ty,dawał mi ssy codziennie,bo go bolało,że mam stosuneczek wielki a jego.... kazdy wie co robi.

Jedno pytanie mnie nurtuje dlaczego sie wypowiadasz w kazdym temacie UBT gdy on Ciebie nie dotyczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Challenger2 Do Ciebie również mam to pytanie, dlaczego się wypowiadasz gdy on Ciebie nie dotyczy? Wszyscy dostają po upomnieniu, takie rzeczy się zgłasza, a nie samemu interweniuje - to nic nie da. Zamykam temat żeby nie było zbędnego spamu, ubt sobie otworzy w razie takiej potrzeby. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


33 minuty temu, RMSZ|Szczepan napisał:

Miałem aktywnego  bo nie mogłem wstawić ssów bo było off forum.Tak ci tylko to przypomnę,wiesz żebyś nie zapomniał.

Zresztą ten od kogo dostałem tego bana był taki sam jak ty,dawał mi ssy codziennie,bo go bolało,że mam stosuneczek wielki a jego.... kazdy wie co robi.

Ty kończysz z banem za AB dzięki że sie przyznałeś :)

Demko jak w cytacie.

Godzinę temu, SQNFUN napisał:

Temat zostanie rozpatrzony w dziale UBT w ciągu max 2ch dni. Do tego czasu proszę uzbroić się w cierpliwość. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...