Skocz do zawartości
Malowany Człowiek

[POZYTYWNE]Odwołanie od bana za obrazę

Rekomendowane odpowiedzi

nick podczas gry: Malowany Człowiek

Godzina, data zdarzenia: ok 22:50 15.07.2017

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: / STEAM_0 : 0 : 33225832

Uzasadnienie: Dostałem wiadomość (domyślam się, że to było do mnie) od bmw leszno: "pajacu kurrrr....a klatki" czy coś takiego. Nie zareagowałem i grałem sobie dalej, bo nie zaprzątam sobie głowy takimi rzeczami. Kilka rund później napisałem żartobliwie na u@ do okonia "niby okoń a jednak leszczyk" bo mieliśmy fajną wymianę i mnie zabił zestawem elektryka. W następnej rundzie dostałem bana za obrazę. Napisałem wiadomość na steam do okonia, dlaczego mnie wywalił za taką bzdurę, przecież żartowałem. Odpisał mi, że nie ma ochoty na żarty. No więc skoro regulamin serwera i atmosfera na serwerze zależy od tego w jakim humorze jest admin, to nie dziwię się, że na cod 200 jest coraz mniej graczy. Ja rozumiem, żebym napisał coś naprawdę obraźliwego czy wulgarnego, to nie miałbym pretensji, ale takie zachowanie admina jest dla mnie niedopuszczalne. Widzę, że okoń jest ponad resztą plebsu grającego na cod200 i nie zamierza tolerować żadnych słów kierowanych w jego stronę, a nieposłuszeństwo natychmiastowo karać. Nie wiem czy komuś przypadkiem sufit na łeb się nie spadł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BMW Leszno napisał "człowieku ale ty klatkujesz :/" To akurat widziałem, pisaliśmy ci kilka razy, że klatkujesz ale nie reagowałeś dobra odpuściłem bo i tak mało graczy. Poza tym takich rzeczy raczej nie powinno się pisać na u@ z tego co się orientuję, mogłem to potraktować jako obraze i tak to potraktowałem po prostu nie zawsze każdy interpretuje nasze słowa tak jak my mamy w zamyśle, poza tym po co pisałeś do mnie jeszcze takie rzeczy na steamie? Zacytuję " idź się przebadaj do diagnosty", " bo Ci się złe rzeczy pod kopułą dzieją".

HalfLife74.tga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdź sobie na hltv co pisał bmw. Po drugie, co cię obraziło w tym co napisałem na u@?

 

A co do u@, to służy tylko do zgłaszania cziterów? Czyli jak wchodząc na serwer piszę na u@ "siema" do obecnych adminów, to wg ciebie także łamię regulamin? Gdzie jest zapisane co powinno, a co nie powinno być pisane na u@. Z tego co wiem, to u@ nie może być spamowane, ale jakoś o merytorycznej treści zielonej czcionki nigdzie na forum nic nie widziałem.

Edytowane przez Malowany Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nazwałeś mnie leszczem mogłem to potraktować jako obrazę i tak to potraktowałem po prostu, co do u@ chodzi o to że jest ono stworzone bardziej do zgłaszania cziterów i problemów oraz pytań do adminów niż jakiejś luźnej rozmowy po to jest zwykły say. Oczywiście napisanie na u@ "siema" do obecnych adminów nie jest niczym złym ale żarty i tym podobne pisz na zwykłym say'u albo zatrzymaj dla siebie na przyszłość :) Nigdy nie wiesz czy trafisz w dobrym momencie z żartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie nie wstrzelisz się w miesiączkę admina. Nie mam pojęcia jak "Niby okoń a leszczyk :D" można było zinterpretować jako obrazę. Czyli jak ktoś mi następnym razem napisze, że jestem farciarzem, to mogę wnioskować o bana dla takiej osoby, bo w moim mniemaniu jestem super graczem i jeżeli ktoś ma co do tego wątpliwości, to mnie obraża. Nawet w śpiewających fortepianach nie mają takich luźnych skojarzeń. 

Sam okoń chyba to widzisz, że wywalenie mnie za obrazę z takiego powodu jest co najmniej lekko naciągane. Według mnie musiałeś odreagować, bo co rundę Cię kładłem i Twoja frustracja zaowocowała banem, a nie sam wpis na u@. I tylko właśnie dlatego rozdmuchałem sprawę na forum. Bo nawet w przypadku jeżeli Ty masz rację i faktycznie mogłeś uznać to za obrazę, to chyba nie było to zrobione z premedytacją i może wystarczyłoby jakieś ostrzeżenie o kulturze na serwerze lub jakaś wiadomość na steam. Ban na 30 minut to chyba była lekka przesada. Ale to już niech sobie ocenią inni, bo my do porozumienia raczej nie dojdziemy. Syty głodnego nie zrozumie, tak samo jak ja nie zrozumiem już chyba ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez przesady nie róbmy z u@ rzeźni sam często latam po serwerach i pisze różne rzeczy na u@. Szkoda, że uznajesz coś takiego za obraze.

Ban niesłuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...