Skocz do zawartości
El Mafioso

0.o

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem. Jestem sobie El Mafioso, mam coś koło 20 lat ( nie jestem pewien bo nie mam życia ) i jestem sobie graczem. Mieszkam na małym mieście niedaleko Wrocławia ale i tak większym niż ta wieś gdzie mieszka @Strażnik Gracuś. Interesuję się anarchią, wszechobecnym gałganiarstwem, sianiem paniki i zgorszenia, trochę satanizmem a także pieskami i muzyką klasyczną. Zaglądam tutaj od jakiegoś czasu aby zaspokoić swoje nadęte ego i potrzebę bycia cool. Możecie mnie spotkać na serwerach typu GO MOD, od 1 do 9 ( nie wszędzie ale na części ). Gram pod nickiem "Mistrz Wszystkich Krów", ale możecie mnie nazywać "cwelem / jeba*ym cheateram / g*wnem bez życia / dzieciakem z 20cm w bicku / jestes u admina / skrypterem / odpałem pospolitym" i jak tam sobie chcecie. Jestem też pisarzem, moje sonety fraszki i inne ballady możecie poczytać w dziale "Zgłoś cheatera", "Odwołanie od bana" czy "Wstaw Screenshoty" staram się jak mogę aby te materiały zawierały jak najwięcej przekazu płynącego z mojego serduszka i wychodzi mi to coraz lepiej. 

Chciałbym pozdrowić Mamę i Tatę a także moich rodziców oraz wszystkich adminów tej wspaniałej sieci i mam nadzieje na bliższe poznanie waszych technik działania o których pewnie nie mam pojęcia.

Pozdrawiam El Mafioso                                                                                                                                                                                                          Chwała Lucyferowi 

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...