Skocz do zawartości
MariuszTenPrawdziwy

[ODRZUCONE]Odwolanie x3

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Merioru$ , Mechanik

Godzina, data zdarzenia: 18:40, 12.07.2017

Mapa: cs_assault_1337

STEAM_ID / IP: Merioru$: STEAM_0:1:124491542   , Mechanik:

  STEAM_0:0:705362046

Uzasadnienie: Admin >|USAF|< Pawlator zbanował mnie i mechanika, poniewaz wyzywalismy sie z kiciusiem xD my gadlaismy z nim wlasnie na ts i to bylo dla beki i te obrazy byly lipne ja napisalem ty kasztaniaku xD i dostalem bana na 1h mechanik nie pamietam co napisal i dostal bana na 1h a kicius obrazil nas pozadnie xD i dostal tylko bana na 30min bo gadal ciagle z adminami na serwerze wydaje mi sie ze to troche faworka bo my po godzinie a kicius tylko 30 minut bo co bo gra dluzej?!

 

 

Ps: mechanik nie mogl zalozyc konta wiec za niego napisalem tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no to tak z kiciusiem mialem missclicka też miał na 1h dostać za obrażanie ale mi przyciski pouciekały :x że tak to ujme i to nie faworka to że gracz rozmawia z adminem nie znaczy że dostaje farowke ja nie jestem taki by robić jakąkolwiek faworkę staram sie każdego traktować równo 
ss'y dostałem na teamspeak'u od anonimowego gracza 

mam tylko to ponieważ wyrzucało mnie z ts i tylko screena mam zachowanego miałem go pod ctrl/v także gracze ci na głosowym gadali różne ciekawostki ..  nie mam wiecej ss ponieważ mój internet mnie wyrzuciłz teamspeaka na ktorym te ss były 
 

Edytowane przez Pawlator
dodatek jeśli jesteście na ts to wyzywajcię sie na ts a nie na serwerze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sami jesteście sobie winni, dobrze wiedzieliście że na serwerach nie można obrażać innych - nawet dla śmieszków - mogliście sobie "pożartować na ts'ie".
@Pawlator następnym razem miej konkretne dowody jak już kogoś banujesz i staraj się to robić wolniej aby nie było kolejnych pomyłek, że dwóch graczy dostaje bana na godzinę, a jeden na pół skoro wszyscy zrobili teoretycznie to samo. Ban już i tak minął, logów nie będziemy wyciągać - sprawę uważam za zamkniętą.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...