Skocz do zawartości
Oczkins

[ODRZUCONE]Podanie JonSnow

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JonSnow
Wiek: 27
Doświadczenie (w byciu adminem): Kiedys posiadalem admina bodajze na trupiarni( nie pamietam juz dokladnie)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/6 ?;/ (szybko sie ucze wie c podszkolic sie w tym raczej problemu mi nie stworzy)
Staż w CS-sie: 10 lat bedzie
Steam / NonSteam: NonSteam... Jutro bedzie Steam
Dlaczego Ty: Gram na serwerze od dosyc dawna, spedzam w grze sporo czasu. Nie myslalem nigdy o byciu adminem gdyz wydaje mi sie ze serwer dobrze dzialal, byli inni ktorzy ogarniali by byl lad i porzadek.  Jednak od dluzszego czasu zauwazylem ze na serwerze rzadko kiedy mozna spotkac admina, a liczba cziterow ktorzy graja mnie przeraza, ilosc graczy przez to zmalala to srednio 10-12. Mysle ze dobrze wykorzystalbym dana mi funkcje ograniczajac liczbe owych delikwentow
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Roznie, czasem 2,3,5,  a  zdaza sie i wiecej.
Kontakt:Fb, PW
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/JonSnow/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sporo czasu to są 3 dni i przerwa? Pograj równe 2 tygodnie lub tydzień, wtedy dowiemy się o twojej aktywności. Na NIE.

edit: Nie ja staram się o admina kolego, także komentarz twój, że mnie nie ma nie jest na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 minut temu, BORN2KILL. napisał:

Sporo czasu to są 3 dni i przerwa? Pograj równe 2 tygodnie lub tydzień, wtedy dowiemy się o twojej aktywności. Na NIE.

Wybacz mi, ale Ciebie nie widac od 3 dni na serwerze, a dzieja sie tam cyrki, wiec twoje powyzsze pytanie troche nie na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...