Skocz do zawartości
SOA

[ODRZUCONE]Podanie o admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:SOA
Wiek:16
Doświadczenie (w byciu adminem):Nigdy nie byłem adminem.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):Coś tam umiem. ale w skali od 1-10 ,4
Staż w CS-sie:3 lata
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty:Dlaczego ja ? hmm , ponieważ zawsze chciałem zostać adminem na jakimś serwerze cod , a po drugie chce pilnować porządku na serwerze
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3 godziny
Kontakt:Steam,forum
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/SOA/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


	Line 721: L 08/22/2017 - 14:05:01: *DEAD* SOA : NIE DLA PSA
	Line 727: L 08/22/2017 - 14:10:25: *DEAD* SOA : chuj ci w dupe ill
	Line 1017: L 08/22/2017 - 15:56:21: *DEAD* SOA : xerter kurwo nie konfidenc
	Line 1364: L 08/22/2017 - 19:22:45: *DEAD* SOA : Xerter konfidencie
	Line 1369: L 08/22/2017 - 19:23:25: *DEAD* SOA : nie rakiety....
	Line 1372: L 08/22/2017 - 19:23:59: SOA : xerter idz lepiej kogos sprzedaj na psach..

Co to za pojazdy że ktoś jest "konfident"? Z ulicy się urwałeś? Jakoś sam się do mnie prułeś z donosami na COD 200, aż literki gubiłeś.

Nie tolerujemy odzywek typu "konfident", bo po pierwsze: nie jesteś u siebie na osiedlu, po drugie nikt tutaj konfidentem nie jest. A jeśli nadal uważasz że pracowanie na lepszy serwer to donoszenie i osoba, która się stara jest konfidentem, to tym bardziej nie nadajesz się na admina (i to się tyczy każdego).

Cytuj

a po drugie chce pilnować porządku na serwerze

Z tego co widzę to Ty robisz bydło na serwerze, więc jak chcesz pilnować porządku?

O GT nawet nie wspomnę, bo grasz dopiero od 4 dni i póki co dałeś się poznać negatywnie. Za pojazdy od k*** jest ban z miejsca, więc na Twoim miejscu bym się pilnował. Nie znasz ani dnia ani godziny kiedy zachce mi się logi sprawdzać. Wierz mi, nie chciałbyś żebym coś znalazł i żebym to ja Ci ewentualnego bana dodawał. Ci co dostali mieli dużo czasu na odnalezienie swojego miejsca w szeregu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...