Skocz do zawartości
kameleonn

[ZAMKNIĘTY Wybór telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy też ile planujesz wydać na ten telefon. Ja osobiście kupiłem i mogę z automatu polecić Xiaomi redemi note 4. Telefon kupiłem za 1500 zł ( Ubezpieczenie 300zl), ale jestem bardzo zadowolony. Jak dla mnie to taki telefon spokojnie może rywalizować z takim Samsung galaxy a5 2017. Jeżeli chodzi o sieć, to ja jestem w Plusie i również jestem zadowolony, ale to wiadomo jak kto woli :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie polecam brać telefonu w abonamencie zawsze są z tym jakieś problemy. Polecam Ci Iphone'a 5s - 6s lub Samsunga Galaxy Note 4. Używałem tych telefonów i mam do jednego z nich zastrzeżenie a reszty nie. ;) Samsung się bardzo "grzeje" co utrudnia często oglądanie filmów czy też bardzo długie używanie tak to polecam. :) 

P.S Nie polecam sieci T-mobile...

Edytowane przez `KinG`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podaj kwotę jaką możesz maksymalnie przeznaczyć na abonament i jeżeli telefonu nie chcesz brać w abonamencie, to podaj też maksymalną kwotę jaką możesz przeznaczyć na telefon, wtedy będę mógł coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak koledzy wyżej iPhone bądź co bądź mają najwytrwalsze procesory i długa śmigają bez zacinek, więc jak najbardziej polecam Ci te telefony.

Co do sieci to ja mam w Orange i jestem jak najbardziej z niej zadowolony. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Że co, xiaomi Redmi Note 4 za 1500?? 

Ja kupiłem Redmi Note 4x za 750zl z czego i tak że 150zl zarobił pośrednik bo na czysto można za 500-550 prosto z chin oryginalny global MIUI 8 xd mogę dać namiary na goście co pomaga na fb:D ten telefon deklasuje inne w jakości/cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyklejam z grupy FB, no taniej się nie da! :|

JAK GO KUPIĆ ZA 550 ZŁ BEZ VAT? 1f4b5.png?1f4b5.png?1f4b5.png?

27a1.png WCHODZIMY W LINK: https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_621141.html…
27a1.png DODAJEMY TELEFON DO KOSZYKA
27a1.png KLIKAMY NA IKONKĘ KOSZYKA
27a1.png WPISUJEMY KOD: XiaomiPL4x
27a1.png KLIKAMY PROCEED TO CHECKOUT
27a1.png WYBIERAMY WYSYŁKĘ PRIORITY LINE EU EXPRESS
27a1.png PŁACIMY
27a1.png CZEKAMY NA NASZEGO NOWIUŚKIEGO XIAOMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...