Skocz do zawartości
ScoobyDoo

[ZAMKNIĘTY]Bez jaj

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 08.09.17 lub wtorek tj  05.09.17
Nick gracza: @Aureox
Dowody: brak oficjalnego ostrzeżenia
Świadkowie:
Uzasadnienie: wchodząc dzisiaj na swój profil zobaczyłem że mam ostrzeżenie za wulgaryzmy na sb. Hmmm... no fajnie ale może jakieś info dla mnie czy chociaż konkretnie ss za jaką wypowiedź Panowie. Bo idąc tą drogą to można każdemu dać po cichu ostrzeżenia i nie będziemy wiedzieć o tym. Z tego co wiem to dostając ostrzeżenie/warna to trzeba najpierw się z tym zapoznać za co się go dostaje. W tej sytuacji proszę to ściągnąć, bo jest to jak dla mnie próba oszustwa. 

Pozdrawiam

@aquax @Malu @SUNN. Panowie ogarnijcie to bo nie tędy droga

Edytowane przez ScoobyDoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www41.zippyshare.com/v/EPoFzPyl/file.html

Chyba nic więcej pisać nie muszę.

Pamiętam bardzo dobrze, że chwilkę potem zostałeś poinformowany przez Borna o tym, że  dostałeś +1. Piszesz takie teksty do dziewczyny i ty się jeszcze dziwisz, że dostajesz Warna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 minut temu, Aureox napisał:

http://www41.zippyshare.com/v/EPoFzPyl/file.html

Chyba nic więcej pisać nie muszę.

Pamiętam bardzo dobrze, że chwilkę potem zostałeś poinformowany przez Borna o tym, że  dostałeś +1. Piszesz takie teksty do dziewczyny i ty się jeszcze dziwisz, że dostajesz Warna. 

 

Ok fajnie ale czemu wybierasz jedno słowo wyrwane z kontekstu? Wiesz o czym w ogóle rozmawialiśmy? Czy tylko zobaczyłeś jedno słowo i już warna dajesz żeby sobie humor poprawić? A co z filtrem który rzekomo powinien wyłapywać przekleństwa? A na koniec to jak ty mi dajesz warna to nie born ma mnie poinformować a ty. Bo wygląda to tak że dałeś go nie informując mnie a to już jest oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


17 minut temu, ScoobyDoo napisał:

Ok fajnie ale czemu wybierasz jedno słowo wyrwane z kontekstu? Wiesz o czym w ogóle rozmawialiśmy? Czy tylko zobaczyłeś jedno słowo i już warna dajesz żeby sobie humor poprawić? A co z filtrem który rzekomo powinien wyłapywać przekleństwa? A na koniec to jak ty mi dajesz warna to nie born ma mnie poinformować a ty. Bo wygląda to tak że dałeś go nie informując mnie a to już jest oszustwo.

No chyba sobie teraz  żartujesz.  Popełniłeś wykroczenie i zostałeś za to odpowiednio nagrodzony. To fakt nie wiem o czym tam rozmawialiście, ale jak dla mnie to  już przesadziłeś. Chcesz sobie tak żartować, to rób to na PW.  Poinformował Cię Born bo go o to prosiłem, ale wydaje mi się, że najważniejsze jest to że zostałeś POINFORMOWANY.  Ja takiego zachowania/ "Żartów" nie będę tolerował. Co do "Poprawienia humoru", to pozwól że zostawie to bez komentarza.

@LOVASSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się skoro zostałem zawołany i byłem przy tej sytuacji. 

27 minut temu, ScoobyDoo napisał:

Ok fajnie ale czemu wybierasz jedno słowo wyrwane z kontekstu? Wiesz o czym w ogóle rozmawialiśmy? Czy tylko zobaczyłeś jedno słowo i już warna dajesz żeby sobie humor poprawić? 

Nie jesteś nowy na forum i powinieneś wiedzieć o zasadach dotyczących kultury. Nie ma znaczenia czy on wyrwał z kontekstu jedno słowo czy nie, ma być zachowana cenzura, a ty jej nie użyłeś.

9 godzin temu, ScoobyDoo napisał:

wchodząc dzisiaj na swój profil zobaczyłem że mam ostrzeżenie za wulgaryzmy na sb. Hmmm... no fajnie ale może jakieś info dla mnie czy chociaż konkretnie ss za jaką wypowiedź Panowie. Bo idąc tą drogą to można każdemu dać po cichu ostrzeżenia i nie będziemy wiedzieć o tym. Z tego co wiem to dostając ostrzeżenie/warna to trzeba najpierw się z tym zapoznać za co się go dostaje. W tej sytuacji proszę to ściągnąć, bo jest to jak dla mnie próba oszustwa. 

Już nawet nie wspomnę, że spamerem na SB jesteś i uciekła ci moja jedna wiadomość z +1? http://www83.zippyshare.com/v/Z3zIo9fm/file.html

27 minut temu, ScoobyDoo napisał:

A na koniec to jak ty mi dajesz warna to nie born ma mnie poinformować a ty. Bo wygląda to tak że dałeś go nie informując mnie a to już jest oszustwo.

oszustwo / #cichywarn?

Podsumowując - "Jestem ukarany za wulgaryzm, który sobie wzięliście z kontekstu i mnie nikt nie poinformował"

edit: Pomińmy fakt, że nikt tobie nie musi pisać na SB / dawać notatki, bo wszystko masz napisane w ostrzeżeniu.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co wyście się wszyscy tego filtra tak uczepili?
To że jest taki dodatek który cenzuruje, nie znaczy że macie na nim w 100% polegać (samokontrola halooo). Mało to razy już Was "zawiódł" i nie ocenzurował słowa (którego nie miał w słowniku) za co dostaliście warna?

Godzinę temu, ScoobyDoo napisał:

czemu wybierasz jedno słowo wyrwane z kontekstu?

Bo jest wulgaryzmem.

Godzinę temu, ScoobyDoo napisał:

Wiesz o czym w ogóle rozmawialiśmy?

Ale to nie jest ważne, bo chodzi tylko o wulgaryzm.

Godzinę temu, ScoobyDoo napisał:

Czy tylko zobaczyłeś jedno słowo i już warna dajesz żeby sobie humor poprawić?

Wszyscy, którzy używają wulgaryzmów na sb i ich odpowiednio nie cenzurują otrzymują warna. Dlaczego Ty miałbyś go nie dostać?

Warna dostałeś jak słusznie. Wulgaryzmy na forum odpowiednio cenzurujemy i koniec kropka. Nikt Was nie zwolnił z obowiązku pilnowania swoich słów po wgraniu pluginu cenzurującego. 

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, SUNN. napisał:

Co wyście się wszyscy tego filtra tak uczepili?
To że jest taki dodatek który cenzuruje, nie znaczy że macie na nim w 100% polegać (samokontrola halooo). Mało to razy już Was "zawiódł" i nie ocenzurował słowa (którego nie miał w słowniku) za co dostaliście warna?

Bo jest wulgaryzmem.

Ale to nie jest ważne, bo chodzi tylko o wulgaryzm.

Wszyscy, którzy używają wulgaryzmów na sb i ich odpowiednio nie cenzurują otrzymują warna. Dlaczego Ty miałbyś go nie dostać?

Warna dostałeś jak najbardziej słusznie. Wulgaryzmy na forum odpowiednio cenzurujemy i koniec kropka. Nikt Was nie zwolnił z obowiązku pilnowania swoich słów po wgraniu pluginu cenzurującego.

Pozdrawiam :]

Zgadzam się z Tobą warn słuszny ale chodzi mi o przekaz informacji, nie róbmy sobie jaj że jeden da a drugi przekazuje bo nie tak to powinno wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ScoobyDoo u góry pod magiczną ikonką masz powiadomienia i tam są informacje o otrzymaniu warna ;) Gołębiem nie musi Ci takiej informacji wysyłać, według mnie wystarczą powiadomienia generowane przy dodawaniu warna. 

Skoro wiedziałeś że użyłeś wulgaryzmu to mogłeś się tego spodziewać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...