Skocz do zawartości
Livio

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie od degradacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 11 września 2017roku
Nick gracza: Opiekun sieci @SUNN.
Dowody: 
Świadkowie:
Uzasadnienie:

Witam nie mialem możliwości wypowiedzenia z całej sytuacji, uważam że uprawnienia zabrane mi są bezpostawnie gdyż, jak sie domyślam chodziło o powod jednego z banów, nikt nie dał mi możliwości wyjaśnienia tej kwestii.

Gracz Biały Miś po którymś, kolei bani, zaczął na u@ i mikrofonie wyzywać moją rodzine i bliskich, z jego ust padly słowa " spałem z twoja matka, twoja matka ssała mi (...), itp..." Zdenerwowany tym faktem, by była jasność i przejrzystość sytuacji " dałem taki powód bana" lecz z nerwów nie dopisalem znaku ?

Taka jest wymowa tego powodu bana.

Ja jako admin nigdy nikogo nie obrazilem mozna sprawdzic inne moge powody banow, nigdy taka sytuacja nie miała miejsca, więc nie rozumiem jak można tak pochopnie kogoś potraktować. Może warto było by sie czasami zastanowić i zapytać o co w tym chodzi, niż od razu skazywać go i wrzucać do jednego worku z ludźmi, u których gra nie idzie w parze z kulturą. Czuje sie skrzywdzony i potraktowany pochopnie, mój honor nie pozwala mi przejść obok tego tematu obojętnie.

 

Tu temat tego samego gośćia co ciskal we mnie wczoraj i moja rodzine

 

Magdalena, także dodala logi jak wyzywal innym rodzicow itp.

Zbanowalem go 9 razy +- 20 kickow.

 

Złych intencj nie miałem by kogokolwiek obrażać, może troszkę powód bana mogłem podać inny by było to klarowne, a tak podalem powod jaki uslyszalem na mikro, co mnie zabolało, natomiast z pośpiechu nie dopisalem "?"

 

 

Proszę o przywrócenie do grona adminów, zważywszy na to, że nigdy nie byłem konfliktowy i nie było ze mną żadnych problemów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomimo braku zaproszenia do udzielenia się w temacie chciałbym dodać, że cały problem z graczem BialyMis zaczął się od jego spinania się do mnie. @Livio™ jako admin poczuł się w obowiązku by zaprowadzić porządek na serwerze.
Osobiście jestem przeciwny takim powodom bana, ale bądźmy szczerzy - powody banów nie powinny być jedynym czynnikiem wpływającym na to czy admin jest "dobry" czy "zły"...

Mnie jako gracza zawsze obchodziło jaka atmosfera panuje na serwerze gdy gra konkretny admin - i co jak co, ale nie każdego admina bym polubił za zachowanie na serwerze wobec graczy typu np. ja.

Niejako świadek i uczestnik zdarzenia uważam, że degradacja to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaczęło się od tego, że w bansie znalazłem Twoje dość niezrozumiałe bany - "czitowanie" na 30 minut, "przeklinanie" na 5 minut, "lamienie" na zawsze no i ten Twój nieszczęsny powód "spałem z twoja matka" też na zawsze (ale tego znalazłem później) na forum administracji, korzystając ze sposobności że @Inte Tillgänglig Danke:* jest online, poinformowałem że coś się dzieje u niej na serwerze bo ładujesz bany z powodami jak leci (to było zanim trafiłem na feralny powód). 

Z racji, że wczoraj zaliczyłeś na dzień dobry wpadkę z ssami dla Ehho - podjęliśmy decyzję o tymczasowym zdjęciu Ci flag do czasu wyjaśnienia. Flagi zdjąłem, odpalam steam i... Jak się okazuje to nie My zabraliśmy Ci możliwość wypowiedzi tylko Ty Nam zabrałeś szansę na szybką reakcję tzn. mnie i Danke (nie wiem czy kogoś jeszcze) usunąłeś ze steam. W tym momencie zapaliła mi się już konkretna lampa i zapadła decyzja o degradacji.
Niedawno wróciłeś na sieć, niemalże z marszu podanie i dostałeś admina. Na dzień dobry skasowałeś admina (nie wiem czy Danke zmyła Ci za to głowę wcześniej), dzisiaj wpadły w krótkim czasie bany o różnej długości i z pretensjonalnymi powodami, w dodatku nagle zostaliśmy usunięci ze steama z niewiadomego powodu. Do tego brak Twojej reakcji na forum po utracie flag. Ani na sb, ani na PW ani ponownego zaproszenia na steam. Wyglądało to dość hm... podejrzanie, tym bardziej że niedawno był dość spory incydent z bansem i banami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te dziwne bany co szly byly spowodowane tym iż, banuje typa on za sekunde wchodzi i zeby pozbyc sie jego, banowalem go caly czas nie patrzyłem na powody, co kazdy banblecialo lecialo multum obrazliwych tresci na mnie i rodzinę..

Propo steama'a podczas aktualizacji zginelo mi ponad 300znajomych, wystąpił jakis problem ktory do tej proy próbuje rozwiazac, bo ciagle tych kontaktów nie mam, z premedytacją tego bym nie zrobił, reinstalowalem steama kontaktów nadal brakuje.

Z jakiego powodu mialbym Was usuwać, przecież to w moim interesie wyjaśnienie tej sprawy.

Sytuacja z Ehho tabelka sie przesunela i kolejosc tyle.

Co do braku reakcji na zabranie flag, problem ze steamem próbowałem rozwiązać. 

 

Jednoczesnie proszę o pomoc, czy ktoś coś takiego miał, bo nie potrafie sobie z tym poradzic!!! Zostały mi tylko stare kontakty.

 

Udowodnie swoją przydatność jako admin, a ta sytuacja została zle odczytana.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli obowiązuje równość i sprawiedliwość, to nie powinieneś powrócić na stanowisko, bynajmniej nie w tym momencie. Dałeś się sprowokować, dlatego musisz ponieść konsekwencje. Kilku adminów straciło swoje funkcje za identyczne przewinienia. Rozumiem emocje, nerwy, jednak w takiej sytuacji twoje zachowanie jest naganne. Zapracuj sobie na tą funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, Livio™ napisał:

Te dziwne bany co szly byly spowodowane tym iż, banuje typa on za sekunde wchodzi i zeby pozbyc sie jego, banowalem go caly czas nie patrzyłem na powody, co kazdy banblecialo lecialo multum obrazliwych tresci na mnie i rodzinę..

Nerwy nerwami ale admin mimo wszystko powinien to lepiej ogarnąć. Powody typu "spalem z Twoja matka" nie są w ogóle a k c e p t o w a l n e. To samo się tyczy długości - banami na 30 minut nikogo się nie pozbędziesz. Koleś wchodził z tego samego zakresu i IP, wystarczy zgłosić to OP, komuś z UBT, S@ lub komukolwiek innemu kto ma uprawnienia do edycji banów aby zmienić typ bana na IP. W ostateczności pozostaje ban na zakres, który później usunie OP serwera.

10 godzin temu, Livio™ napisał:

Propo steama'a podczas aktualizacji zginelo mi ponad 300znajomych, wystąpił jakis problem ktory do tej proy próbuje rozwiazac, bo ciagle tych kontaktów nie mam, z premedytacją tego bym nie zrobił, reinstalowalem steama kontaktów nadal brakuje.

Tego nie komentuję bo pierwsze słyszę o takim problemie.

10 godzin temu, Livio™ napisał:

Z jakiego powodu mialbym Was usuwać, przecież to w moim interesie wyjaśnienie tej sprawy.

Nie wiem i nikt się nad tym nie zastanawiał bo nikt o tym nie wiedział. Rano miałem Cię na steam, potem akcja z banami i nagle jednak nie ma z Tobą kontaktu, na forum zgłosiłeś się dopiero o 20:25 pisząc to odwołanie czyli ponad 3h po całym zajściu. Byłem wtedy na forum i nawet na sb nic nie pisałeś. Wystarczyło dać znać przez forum od razu i podejrzewam że nawet nie zdążyłbym napisać tematu z degradacją.

10 godzin temu, Livio™ napisał:

Sytuacja z Ehho tabelka sie przesunela i kolejosc tyle.

Zdarza się. Ale chyba sam przyznasz że jak na 24h z flagami to trochę dużo działo się rzeczy, które nie powinny mieć miejsca?

10 godzin temu, Livio™ napisał:

Udowodnie swoją przydatność jako admin, a ta sytuacja została zle odczytana.

Może oceni to ponownie @Inte Tillgänglig Danke:* bo to pod nią podlega serwer. Według mnie trochę za szybko wskoczyłeś na funkcję ledwo co wracając na sieć oraz do gry i stąd te wszystkie błędy, których nie do końca mogę pojąć.

 

image.gif

image.gif

image.gif

image.gif

image.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm... Nie ukrywam, bardzo ciężka sprawa z Tobą, Panie Bartoszu.

Z jednej strony masz rację (logi są tego potwierdzeniem), ale z drugiej strony jestem bardzo zażenowana Twoim postępowaniem. Zaufałam Ci (jak i zaufali Ci moi Admini, gdyż nie miałeś żadnego negatywa jeśli chodzi o wypowiedzi moich podwładnych), a Ty to wykorzystałeś. Byłeś Adminem nie raz i nie dwa, widziałeś na sto procent temat, który napisał dawny H@ o powodach banów. Jak wiadomo - Nasza sieć serwerów jest bardzo porządną siecią i takowe powody są po prostu skandaliczne.
Dodatkowo nagrabiłeś sobie (przynajmniej u mnie) usunięciem ze STEAM NIE PODAJĄC POWODU. Osobiście nienawidzę takiego zachowania i staram się trzymać od takich ludzi jak najdalej, bo to jest przesadnie dziecinne. Przepraszam, ale na pewno nie uwierzę w to, że masz jakiś problem ze STEAM. Tzn może nie tyle, co nie masz problemu, ale Nasza rozmowa chwilę przed usunięciem wyglądała mniej więcej w ten sposób:
- "Zaraz dostaniesz degradację"
- "Spoko, na razie"
- "Nie denerwuj się na mnie, bo to nie moja wina"
- "Cześć"
Po czym było "Pan nikt. zmienił status na offline", wbijam na Twój profil i widzę "dodaj do znajomych". TAKŻE na pewno nie uwierzę, że Twoje słowa "z jakiego powodu miałbym Was usuwać" były nieplanowane.

Jednak wracając do tematu.
Wyszło jak wyszło, czasu nie cofniemy. Ja bym
w ostateczności przywróciła Cię do grona Administracji DD2#2 z dwoma ostrzeżeniami za powód, który absolutnie nie powinien mieć miejsca. Mogłeś innymi słowy sprecyzować bana i nic Cię ku temu nie usprawiedliwi, nawet logi. Twoja decyzja czy przyjmiesz powrót z dopisanymi ostrzeżeniami w dziale na klatę + dodałabym uprawnienia tym razem z okresem próbnym na czternastkę, żeby mieć chociaż drobną cząstkę nadziei i pewności, że nic w tym czasie nie wywiniesz, w przeciwnym razie szybko się pożegnamy i stracę całkowite 'zaufanie' do Twojej osoby.

Jedynym plusem są dalsze Twoje chęci pomocy oraz dość mała ilość Adminów (to też biorę pod uwagę), dlatego proponuję to, co napisałam wyżej, a Ty będziesz mógł udowodnić Nam swoją przydatność. Według mnie to najrozsądniejsza decyzja w kwestii tego całego ekscesu i nikt nie powinien czuć się urażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

Jako iż znam typa który był powodem banów/kicków a także byłem ciągle na servie pozwolę sobie dodać 3 grosze.

1. Admin powinien zawsze być przykładem dla innych, niezależnie od tego czy ktoś go obraża czy nie, wiem że może to wyprowadzić z równowagi, ale dawanie takiego bana jest dla mnie po prostu żałosne, potwierdza tylko dojrzałość admina który spina się bo jakieś dziecko neo go obraża.

2. Banujesz typa 15x + dajesz mu drugie tyle kicków i jeszcze piszesz do mnie "co mam zrobić, będę go banował bo nic innego nie mogę. weź kogoś wołaj szybko". Ty jesteś adminem i powinieneś kogoś z destroyem zawołać, miałbyś po problemie na kilka najbliższych dni, sam bym o to zadbał żeby już nie wchodził na serv.

3. Co do "znikających" kontaktów, myślisz że wszyscy są idiotami za przeproszeniem ? Do mnie też napisałeś " I ch#j straciłem  adma, nara elo" i nagle usunięcie ze znajomych na steam.

Ta jedna prowokacja pokazała tylko na jakim jesteś poziomie emocjonalnym i jak ogarniasz admina. Po to właśnie jest okres próbny żeby dać się nowej twarzy sprawdzić. Ty pokazałeś co umiesz i powinieneś odczekać dłuuuugo zanim byś chciał ponownie zostać rozpatrywany w kategorii admina.

Jeśli dostaniesz znów admina, czuwaj bo nie wiesz kiedy może znów wejść ziomek którego banowałeś, a z Ciebie wtedy znów uleje się cała frustracja.

A pamiętaj. KoLoS czuwa :D

 

 

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie dorzucić kilka słów do tematu.

Tok rozumowania Danke, wydaje się być jak najbardziej trafnym. Jeśli Livio chce wrócić, przechodzi na system 0-1 (ze względu na 2 ostrzeżenia). Jedna wpadka i koniec przygody. Wydaje się to być  sprawiedliwe, dodatkowo zważywszy na fakt, że do tej pory problemów z kulturą ja osobiście nie zaobserwowałem, warto dać szansę. I oczywiście wszystko w rękach Livio..

p.s. trzeba zastanowić się nad jakąś konkretną bronią dla cheaterów non stop powracających (może warto przywrócić destroya??)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie to nie mam nic do dodania. Z tym, że @Livio™ radziłbym Ci od teraz 2x się zastanowić nad tym co robisz na serwerze. Zaczynasz z obiecanym bagażem warnów od @Inte Tillgänglig Danke:*

Po flagi musisz się zgłosić ponownie razem ze SteamID. Ale najpierw daj znać @Inte Tillgänglig Danke:* czy decydujesz się na powrót do funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...