Skocz do zawartości

  Konijo

  Użytkownik

  O Konijo

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Nie jestem w stanie już niestety udowodnić Danki slapów na mnie, gdyż nie ma HLTV z początków sierpnia. KoLoS pojawił się po raz pierwszy w poście Danki, a ponieważ jego wypowiedź jest "dowodem" przeciw mnie, to chciałem wam pokazać jak bardzo ten powód "wiarygodny" (osobiście do niego nic nie mam) Jak mówiłem - do nikogo nic tu nie mam. Żałuję mocno, że nie ma nagrania z poczynań Danki sprzed miesiąca, gdyż powstałby bardzo ciekawy analogiczny temat z tym samym dowodem lecz tym razem przeciw komuś ważniejszemu. Jak mówiłem na początku - ja się na nic nie upieram, nic na siłę Z niektórymi porozmawiałem sobie już na steamie. Nie tak to miało wyglądać, ale usilnie się mi robi betonowe buty do degradacji na podstawie jednego przewinienia w grze 1 na 1 (czy Kina zdążyła już napisać skargę?) to tyle, więcej się nie udzielam, chyba, że zażyczy sobie tego Najwyższa Administracja w sprawie jakichś innych wyjaśnień. Pozdrawiam
  2. Slapowanie - wiemy jak było w moim wypadku a jak w wypadku "szefowej" brak reakcji - brak by był gdybym nie sprawdził zgłoszenia przez gracza, poza tym jeśli dobrze pamiętam to kiedyś odpisałem mu, że "nie nabijam :)" być może nawet dokładnie tamtego dnia... nie zauważył? No wybacz, ale nie będę sypał wiadomościami jednemu graczowi, bo będzie to przeszkadzało pozostałym graczom. Różne inne rzeczy, których Admin nie ma prawa robić - jak pięknie to brzmi, a jednak żadnych konkretów z tego "inne rzeczy" nie ma. Pomogę Ci, oto Twój post od myślnika: - slapowałeś koleżankę 1 na 1 - olałeś gracza i jego zgłaszanie klatek u danek_pl (lub niedostatecznie dużo razy mu odpowiedziałeś), klatek których się nie dopatrzyłeś i nie było powodu do kicka - I TAKIE TAM których Admin nie ma prawa robić ====== Poważne argumenty, serio P.S. Udział [5G] KoLoS w tej dyskusji jest całkiem ciekawym przypadkiem: Czyżby mnie winił za to, że kolega otrzymał bana za obrażanie mnie gdy bylem graczem? (i jeszcze raz dla pewności - bo z tego tematu wyciągnąłem wnioski, że jemu trzeba pisać kilka razy tak jak w przypadku braku KLATEK danek_pl ----> czekam nadal na dowód zaczepiania graczy o którym wspominałeś w moim podaniu)
  3. Że też nie dziwi mnie nick gracza, którego wkleiłaś z logów :D... Godziny nabijam, proszę o dowód - raz. a dwa --> co miałem wywalić gracza jeśli uznałem, że nie ma klatek? To, że Kolos sie ze mną nie zgadza i widział klatki to chyba nie znaczy odgórnie, że jego twierdzenie o nabijaniu godzin jest prawdziwe :)... przez 2 tygodnie jak tu gram miałem może jedną sytuacje gdy siedziałem na spekcie ponad 15 minut, ale wtedy przyglądałem się dokładnie graczowi, którego podejrzewałem o wspomagacze --> Jeśli to był błąd to chyba każdy admin musi sobie teraz zapamiętać, że ma więcej grać niż pilnować a ranga dekoracyjnie, bo fajnie wygląda. (* czemu mnie nie dziwi nick gracza, którego wkleiłaś z logów Post nr 1 Post nr 2 Post nr 3 (nadal czekam na dowód zaczepenia graczy)
  4. W trakcie rozmowy padło moje nazwisko a nie Konijo, jaka to zatem rozmowa z szefową? +(do notatki w moim poście) nadużywanie TSAY dotyczy także ciebie, również brałaś udział w kłótni na tsay w trakcie gry natomiast jestem raczej małomówny, przywitam się, czasem zadam pytanie jakiemuś adminowi odnośnie gry jakiegoś gracza bądź również napiszę "z/w" ... ewentualnie odpisze jakiemuś graczowi na zwyklym czacie lub jeśli tego wymaga funkcja - na zielono na ekranie.
  5. Wycinaj dalej fragmenty logów, układaj je jak puzzle, żeby racja była po Twojej stronie. Manipulacja informacją nie jest Ci obca... Ja tylko mam nadzieję, że jakimś cudem HLTV z Twoim slapowaniem przy 16 graczach na serwerze nagle nie "zniknie" z sieci +zresztą nigdzie nie podałem swoich danych, brak poszanowania prywatności z Twojej strony, jak najbardziej zasłużyłaś na ów wiadomość. Poza tym konflikt jest prywatny, a podobno co prywatne to prywatne Ja się nie udzielam dopóki się nie wypowie ktoś inny, starszy od Ciebie. Jeśli ja mam być ukarany degradacją za slapy koleżanki w grze 1 na 1, to Ty za slapowanie mnie przy grze 16 graczy tym bardziej powinnaś przy tak ważnej i wymagającej funkcji jaką pełnisz.
  6. Nie mówię o podpowiadaniu tylko jak mnie slapowałaś jak zaczynałem grać na MH spokojnie, znajdę to, HLTV jest a pamiętam gdy tu zacząłem grać... Skoro rzekomo traktujemy wszystkich równo to możesz się spodziewać czym się skończy skarga na Ciebie ze wskazanym dowodem slapa z HLTV. Slapowanie znajomej 1 na 1 nie musisz komentować. Jako admin reprezentowałem sieć w odpowiedni sposób, nie wykorzystywałem wglądu ESP ani możliwości słuchania rozmów mikro dla własnych korzyści - zatem nie nadużywałem uprawnień. Nie dawałem też podpowiedzi A NAWET specjalnie zrezygnowałem z VIP'a żeby nie mieć jakiejkolwiek przewagi przed zwykłym graczem. Sprawy prywatne powiadasz...? Interesujące, że akurat dziś powiedziałaś, że poleci mi degradacja bo pewno pomyślałaś sobie że "podskakuje" ... to też na pewno jest w logach + co do narzekania jakoś nie zauważyłem, żeby ktokolwiek coś mi pisał na say)team czy na steam... Jedyna ostatnia sytuacja to był gracz, który "przypadkowo" uczepił się właśnie mnie (mimo obecności dwóch innych adminów, CO ZA PRZYPADEK XD)
  7. Data zdarzenia: 23 września 2017 rokuNick gracza: KonijoDowody: http://d1.hltv.org.pl/srv23582/HLTV-1709240137-de_dust2.dem.zip , oraz http://multi-head.pl/topic/86921-zamkniętyodd22-degradacja-konijo/?tab=comments#comment-473807Świadkowie: KinaUzasadnienie: Gra dwojga znajomych przy pustym serwerze --> "nadużywanie uprawnień" Mocno naciągane Danka i tylko dlatego założyłem ten temat, bo chcę zobaczyć co mają do powiedzenia na ten temat pozostali admini. Z koleżanką 1 na 1 nie można już dla żartu slapnąć (świetnie respektujesz regulamin, jednych karasz za slapy 1 na 1 a innych za inne nadużycia przy prawie pełnym serwerze NIC) Nadużywanie uprawnień jest w Twoim a nie moim wypadku Wykorzystywanie swojej pozycji w konflikcie między mną a Tobą nie wyjdzie Ci na dobre gdyż w każdej chwili mogę założyć temat skargę na Ciebie i wskazać liczne nadużycia z Twojej strony jako adminki z czasów gdy zaczynałem tutaj grę. (HLTV na szczęście czuwa) Nie mam żalu tu do nikogo z administracji poza Danką, która na siłę chciała mnie zdegradować by pokazać swoją wyższość w konfilkcie. Z kolei ja jako admin również się conieco napatrzyłem, ale o tym nie będę tu wspominać. Nie ubiegam się też usilnie o zwracanie mi uprawnień* lecz bardziej o sam fakt kto tu tak naprawdę nadużywa swoich uprawnień i kto powinien trochę samokrytyki się nauczyć. (*- gdyż ja zaoferowałem swój czas prywatny, skoro gram i mam doświadczenie w łapaniu oszustów to to zaoferowałem, nic na siłę... Każdy tutaj ma swoje przewinienia, jednakże jest różnica slapnąć koleżankę gdy się gra samemu a gdy się gra w 16-20 osób na serwerze(tak jak Ty) co mogę udowodnić w oddzielnym temacie załączając HLTV w skardze o nadużywaniu uprawnień przez Dankę ) Ponieważ degradacja jest powiązana z konfliktem z Danką - uważam, że do wypowiadania się w temacie pierwszeństwo powinny mieć osoby wyższe rangą i kompetencją. Pozdrawiam (za wyjątkiem jednej osoby bo tego nie mam już obowiązku robić jako gracz )
  8. Prosiłbym bardzo o przykłady - no chyba, że mówimy o moich "ripostach" gdy ktoś komentuje* np moją grę z pompą (*co faktycznie ma często miejsce) Oczywiście, też mnie to rozbawiło, że ktoś robi z tego niebywały wyczyn, ale to nie ja jestem winien robienia z tego ósmego cudu świata. W każdym razie najbardziej mnie interesuje pierwszy wyżej wymieniony fragment wypowiedzi. (P.S. jedyne dwa przypadki, które mogły faktycznie być odebrane jako "zaczepki" ---> to są moi dobrzy znajomi i bez urazy, ale z nimi zawsze tak gadałem i zawszę będę gadał i dlatego pytam o przykłady )
  9. Konijo

   Pomimo braku zaproszenia do udzielenia się w temacie chciałbym dodać, że cały problem z graczem BialyMis zaczął się od jego spinania się do mnie. @Livio™ jako admin poczuł się w obowiązku by zaprowadzić porządek na serwerze. Osobiście jestem przeciwny takim powodom bana, ale bądźmy szczerzy - powody banów nie powinny być jedynym czynnikiem wpływającym na to czy admin jest "dobry" czy "zły"... Mnie jako gracza zawsze obchodziło jaka atmosfera panuje na serwerze gdy gra konkretny admin - i co jak co, ale nie każdego admina bym polubił za zachowanie na serwerze wobec graczy typu np. ja. Niejako świadek i uczestnik zdarzenia uważam, że degradacja to przesada.
  10. Nick: Kunijo Wiek: 24 Doświadczenie (w byciu adminem): 5 lat na różnych serwerach, głównie FUN i GunGame Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10 (http://multi-head.pl/topic/7400-skala-znajomości-amxx/) 10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego znasz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y, dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy, modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy. Staż w CS-sie: bladego pojęcia nie mam, długo Steam / NonSteam: Steam/NonSteam Dlaczego Ty: bo traktuję grę niepoważnie, nie wkur**am się jak Danka i nie mam umiaru w kpieniu Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 7.200.000-18.000.000 milisekund zależnie od pracy Kontakt: Wtyczka, Przedłużacz, SMS'y, Steam Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Konijo/80.72.43.106:27032/
  11. Konijo

   Jak trzeba szybko wypić bezpośrednio po jedzeniu już drugie to nikomu nie idzie tak łatwo te drugie proponuje niedowiarkom spróbować ze zwykłą wodą źródlaną - efekt będzie ten sam
  12. Konijo

   Jak zamówisz drugie piwo a sie okazuje ze musisz wyjsc dosłownie za chwilę to jednak moze być problem wypic całe drugie piwo na hejnał po jedzeniu
  13. Konijo

   Data zdarzenia: 27.08.2017Nick gracza: Danke:*Dowody: Świadkowie: kelnerzy w knajpieUzasadnienie: Zamówiłem drugie piwo bo miala pomóc dopić, a teraz się wykręca. Admin nie powinien kłamać dlatego piszę skargę na Danke:*. wnoszę o nauczkę - skrzynka browaru do wypicia w 3 dni dla Danki, może sie nauczy by nie robić ludzi w konia
  14. Nick: Konijo Wiek: 24 Doświadczenie (w byciu adminem): 5 lat na różnych serwerach, głównie FUN i GunGame Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9 (pluginów sam nie piszę :V) Staż w CS-sie: bladego pojęcia nie mam, długo Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: bo traktuję grę niepoważnie, nie wkur**am się jak 90% populacji, że np w jogurcie truskawkowym nie ma ani jednej truskawki Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-5h zależnie od pracy Kontakt: steam Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Konijo/80.72.43.106:27032/ (jest mniej niż wymagane, ale nie powinno to stanowić problemu o ile ktoś zna powody za którymi się kryje tak niski wynik na GT)
  ×