Skocz do zawartości
kartofelek

[ZAMKNIĘTY]BAN BEZ OSTRZEŻENIA

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 16.09.2017

Nick Gracza: Kiepsly (admin) 

Dowody: brak oficjalnego ostrzeżenia.

Świadkowie: @zyga16 

Uzasadnienie: Ban na 3h bez żadnego ostrzeżenia? nie było nawet ,,na serwerze obowiązuje kultura,,? do tego było to podczas gry i przekląłem po tym jak mnie zabili a to chyba u graczy normalne? Idąc tą droga w trybie natychmiastowym bana powinno dostac połowa serwera :)  Do tego admin powinien brać pod uwagę, że serwer powoli upada, i że wywalając stałych graczy, (zwłaszcza że wykupuje u was regularnie VIP'a) nie wpłynie to zbyt dobrze na serwer. Nie pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


,,brak oficjalnego ostrzeżenia,, to chyba wystarczający dowód. w sumie napisałem to bo chciałem nie tyle usunięcia bana, (3h to nie jest bardzo długo wiec jakos wytrzymam), ale chciałem zobaczyc co @Kiepsly ma do powiedzenia na ten temat. dziwne jest to ze nie moge go nawet oznaczyć...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@QQisBAck zapraszam, chyba powód Ci się trochę nie zgadza + wedle podania i działu adminów Twój nick admina to "QQisBAck" a nie "Kiepsly" - zapoznałeś się z obowiązującym Cię tematem [link]?

Cytuj

    Line 344: L 09/16/2017 - 15:53:02: *DEAD* KARTO FELEK : zgwałce ci dom i podpale rodzine

Serio wymagasz że ktoś Cię będzie ostrzegał przed banami za takie teksty?

PS. Na Wasze "nieszczęście" akurat logi sprzątam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszę z telefonu i na szybkiego  chcę wyjaśnić sprawe. Zmieniłem nick, bo sprawdzałem na spect typka. Nie chciałem pod pseudonimem qq, bo zaraz by wyszedł lub wyłączył wspomagacze. Co do wątpliwości, Ja za słowa o rodzinie banuję od razu. Po prostu nie szanuję  osób, które wypowiadają się w taki sposób. Ban uważam za słuszny. 

PS zbanowałem za te zdanie, które przytoczył Sunn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


grasz na tym serwerze od dłuzszego czasu, mógłbys zauważyć (chociaz by po tym jak gadam na mikro), że to było żartobliwie bo zawsze tak gadamy z @zarlacz bialy . 
ale nie istotne, nie musisz tego wiedzieć. aczkolwiek pytam po raz kolejny, gdzie jest to ,,przekleństwo,, ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


haha nie słyszałes mnie ani razu? to odtwórz sobie demko i ogarnij że gadałem z @zarlacz biały i napisałem to dla smiechu. widac to chociaz by po tym że nie napisałem ,,zgwałce ci rodzine i podpale dom,, tylko na odwrót. :)  i to nie było po to żeby go obrazić bo my zawsze tak do siebie gadamy/piszemy.  a nastepnym razem jak cos ci nie pasuje to powiedz a nie z du*y banami rzucasz. możesz zamknac ten temat bo widze ze posada admina nie wpłyneła na ciebie zbyt dobrze, wiec nie mamy o czym gadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, QQisBAck napisał:

Przeczytaj sobie definicje słowa przekleństwo, a jak nie zrozumiesz to można zmienić tytuł na " Ban za kulture"

@QQisBAck motyw rozumiem ale powodu już nie, bo to była raczej obraza/brak kultury aniżeli "przeklinanie" - mało konkretny ten powód. @Inte Tillgänglig Danke:*

Godzinę temu, kartofelek napisał:

to było żartobliwie bo zawsze tak gadamy z @zarlacz bialy . 

Na serwerze obowiązuje kultura, dopuszczenie takich odzywek byłoby w złym smaku, poza tym byłby to zły przykład dla pozostałych graczy (zwłaszcza nowych, którzy nie znają Waszych barbarzyńskich zwyczajów). Wjeżdżanie w taki sposób komukolwiek na rodzinę jest w bardzo złym smaku i jest karane z najwyższą surowością. 

Godzinę temu, kartofelek napisał:

pytam po raz kolejny, gdzie jest to ,,przekleństwo,, ? 

Ten aspekt pozostawiam w rękach @Inte Tillgänglig Danke:* bo ona jest Opiekunką serwera OnlyDD2 #2 i ona wyjaśni tą sprawę z adminem.

Niemniej, sam mało konkretny powód bana nie wystarczy na uzyskanie UB. Tym bardziej że w logach widzę że i tak późno dostałeś bana za kulturę i wyzywanie. 

PS. Fakt, że masz duży staż na serwerze wcale nie działa na Twoją korzyść :) Znajomości regulaminu i zasad wymagamy od wszystkich, zwłaszcza od stałych graczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...