Skocz do zawartości
Natsu Dragneel

[ZAMKNIĘTY]No bez jaj

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 15.09.2017
Nick gracza: Bene
Dowody:  Mozecie sprawdzic za co warna dostalem, to bedzie dowodem,
Świadkowie: Wszyscy obecni na shoutboxie.
Uzasadnienie: Dostalem warna za napisanie w formie zartu do @HaZarDa "uj Ci w dupe:3" no bez jaj... to juz sie robi chore. Nie wiem czy @Bene cos do mnie ma, czy chce mnie "udupic" ale to juz ktorys raz jak dostaje nieslusznego warna od niego, wczesniej po rozmowie z @Missia takowy moderator mi tego nieslusznego warna zdjal. 

@LOVASSS

 

W nic Cię @Missia nie mieszam, mówię jak było. Sama doskonale wiesz, że mi pomagałas z wcześniejszym warnem. Nie denerwuj się, złość piękności szkodzi. 

 

Edytowane przez Natsu Dragneel!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Natsu Dragneel! tamten "niesłuszny" warn o którym mówisz to inna zupełnie sytuacja, która już dawno została wyjaśniona. Nie wiem czy Michalina przekazała to co wtedy powiedziałem, czy nie.'

Aktualnie zostałem pouczony aby każde takie stwierdzenie nagradzać ostrzeżeniem na SB. Jeżeli Lovek uzna że to nie podchodzi pod ostrzeżenie to warn zostanie bez problemu zdjęty. No sorry, ale nawet w formie żartu w miejscu publicznym jak powiesz do kolegi bez "ch" -  "Uj CI w d**e" to zostanie odebrane jako wulgaryzm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z całym szacunkiem do Ciebie Natsu, nie jesteś świeżakiem na forum, pora aby zapoznać się z regulaminem. Nawet za taki tytuł powinieneś dostać warna. Co do stwierdzenia "Uj Ci w du*e", ewidentnie tutaj widać brak kultury. Była już o tym mowa, nawet jeżeli to są żarty, na sb one będą karane. 

Warn słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...