Skocz do zawartości
Propsiq

Pomoc w UBT? :P

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Propsiq

Wiek:16 lat

Data rejestracji na forum: 15 grudnia 2015 r.

Czas spędzony na forum: 5 godzin. Lecz będę tutaj dłuuugi , dłuuugi Czas. :) 

Doświadczenie w ocenianiu: Oceniam się na 8/10. Nie raz pełniłem funkcję UnbanTeam , BlackListed i dawałem radę. Mogę nawet podać nazwy forum gdzie pełniłem funkcje UBT. :)

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście, że Tak. Wiele wiele razy jakby tutaj szczerze i krótko mówiąc to 11 razy.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie, - nigdy.

Dlaczego Ty?: Myślę, że znam się na rzeczy. Wiem na czym polega funkcja pełniąca przez UnbanTeam a ja mam ręce wolne do pomocy. Przyda się ktoś taki jak ja chodź, nie spełniam wymagania takiego że nie mam stażu jako Admin.. Ale myślę, że nie patrzycie też na to, kto jest Adminem lecz na to kto i jak spełni się jako UBT.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: dziennie 4 godziny. :)

Dwumiesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie) No niestety Nie. Ale myślę, że nie liczy się tylko staż jako Admin lecz zaangażowanie , oraz Doświadczenie jako przyszły UBT będzie pełnić. 


Coś od siebie: Na imię mam Krzysiek. Lat mam 16. Interesuję się pisaniem różnych wywiadów, oraz Komputerami, i sportem. Co do komputerów to w przyszłości chciałbym zostać Informatykiem, i rozwijać swoje zainteresowania komputerowe.



Co do sportu to moim ulubionym jest LekkoAtletyka - Bieganie , chodzenie na siłownie. Jeżeli chodzi o Sport to moim ulubionym jest granie w Piłkę nożną gram w drużynie Piłkarskiej. Oraz Koszykówka , i tenis stołowy.



 

 

Myślę, że przymkniecie troszeczkę oko na staż na forum oraz Admina bo naprawdę, chciałbym dostać swoją szansę tutaj i wykazać się jako Ubt.. Bo znam się na rzeczy, a napewno ktoś z Dużym doświadczeniem się przyda pozdrawiam. :) 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...