Skocz do zawartości
PifPag

skarga [ZAMKNIĘTY]SirJunior

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 21.09.2017
Nick gracza: PifPAG
Dowody: hltv cs wiocha 9:28
Świadkowie: Gracze na serwerze
Uzasadnienie: Składam skargę na niego , ponieważ podczas gry zostałem zbanowany gdy on był w grze . Nie przeszedł na specta i jeszcze napisał na @@:    " orientuj się " a z tego co wiem nie powinno się tak robić i jeszcze jakieś hehe . Druga sytuacja jaka miała miejsce również z tym adminem mianowicie dostałem bana za nie wykonywanie celi mapy i dostałem bana przy 1.29 a gdy ban minął zapytałem jaki był powód odpisał  , że cele mapy są od 1.20 a z doświadczenia admina wiem ze cele mapy są od 1.00 - 0.50 sec . Gdy potem grałem gracze nie wykonywali  celi w ogóle lub nawet nie szli rozbrajac paki nie dostawli nic mimo ze bylo kilku adminów na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem świadkiem zdarzenia , które opisał kolega wyżej.

A co do tych  sytuacji mam również swoje zdanie bo widać apropo tych celi że admini raz piszą jak jest 20sec , 40sec lub 1.50sec uda im sie napisac Cel jest prosty... .

Wiadomo że może się admin zapomnieć z doświadczenia wiem ale bez przesady.

Zróbcie coś z tym albo to olejcie bo pewnie tak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostał chłopak ssy i tyle. Zerkalem na twoja gre typie gracz Lomek zgłaszał rowniez ze mozesz na wh byc gdyz w poprzedniej rozgrywce opisał mi sytuacje. Jakie hehe jakie orientuje sie skoro w trakcie robienia ssów wyświetla Ci sie takie cos. Co do celi nie bylem to ja raczej przynajmniej nie kojarze. ^^  o celach przypomina 1;30/20 lub 1;00.  Zawracanie du*y i tyle. Wielki płacz o ssy ^^ żałosne. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ty chyba masz 10 lat i nie umiesz czytac ze zrozumieniem na hltv jest widoczne ze w momencie robienie ss nie bylo cie na specte to raz a dwa ze jest napisane orirentuj sie na Y@@ .

Nie pisze kiedy ty pisze cele mapy tylko ze dostalem bana przed rogulaminowym czasem .  Zle wykonales swoj obowiazek i chce abys został ukrany bo nie pozwole sobie o naduzywanie wladzy admina i zlego korzystanie z niej .

Edytowane przez PifPag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra "Pajacu" przestań błaznować i płakać.. przed ssami tak zawsze pisze! a od kogo bana za cele? idź Ty w czort dzieciaku ^^ pod 997 jeszcze zadzwoń i powiedz co się stało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pajacu uznane jest za obraze wiec obraziles mnie w grzej kolejny powod dla którego powinieneś stracić admina . W regulaminie nie ma nic napisane  że podczas robienia ss masz pisać taki tekst , a przywołując twoje słowa z postu wyżej "Jakie hehe jakie orientuje sie skoro w trakcie robienia ssów wyświetla Ci sie takie cos."  To zdanie ewidetnie pokazuje że wypierasz sie tych słów a przed chwilą jednak sie przyznałes ze takie słowa sie pojawiły jesteś kłamca i dzieciak bo nie umiesz sie do błędu przyznać i nie panujesz nad emcojami ponieważ przed chwilą mnie wyzwałeś za chwilkę wstawie ss z wyzwiskiem i nadal bede sie ubiegał o odebranie Ci miana  " admina " 

21684275_698955333639923_704838589_o.jpg

Edytowane przez PifPag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry ze sie wtrace, ale chodzi o admina z tego samego serwa, co ja. 

@PifPag taki napis wyskakuje kazdej osobie ktorej robione sa screeny. 

Po 2  czesto widac ze lamiesz regulamin, mozna popatrzec do amxbans. 

Po 3 admin Junior jest juz adminem dosyc dlugo, byl zanim bylem ja, I nie wierze ze dalby bana za nic. 

Nawet nie masz dobrych dowodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostaje bany za "lamienie" od kiedy złożyłem skargę wcześniej nie dostawałem dla przykładu dzisiaj dostałem 3 razy ss i za pułapki których nie stawialem ale to już mniejsza o to :) każdemu no nie powiedziałbym za 1 razem tego napisu nie miałem.  Widocznie jest za długo jeżeli inni gracze wypowiadają mi się pozytywnie pod tym postem. Czyli może jako admin osoba która daje przykład wyzywać graczy tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, PifPag napisał:

Widocznie jest za długo jeżeli inni gracze wypowiadają mi się pozytywnie pod tym postem.

Gracz GramNaFarcie nie jest postronna osobą tylko Twoim znajomym. Tyle mam do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, PifPag napisał:

Składam skargę na niego , ponieważ podczas gry zostałem zbanowany gdy on był w grze . Nie przeszedł na specta i jeszcze napisał na @@:    " orientuj się " a z tego co wiem nie powinno się tak robić i jeszcze jakieś hehe . .

Każdy kto dostaje ss dostaje info w lewym dolnym rogu. Nie jest to say admina.

4 godziny temu, GramNaFarc napisał:

A co do tych  sytuacji mam również swoje zdanie bo widać apropo tych celi że admini raz piszą jak jest 20sec , 40sec lub 1.50sec uda im sie napisac Cel jest prosty... 

1 godzinę temu, SirJunior napisał:

Dobra "Pajacu" przestań błaznować i płakać.. przed ssami tak zawsze pisze! a od kogo bana za cele? idź Ty w czort dzieciaku ^^ pod 997 jeszcze zadzwoń i powiedz co się stało. 

Tak to możesz pisać do kolegów, na fb adminie. Za to słownictwo powinieneś dostać porządnie po głowie, oby tylko to.

Smieszne, widzę ostrą samowolkę administracji.

@Ania ;) @Inte Tillgänglig Danke:*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaraz zaraz PifPag Ta skarga to miała chyba być na mnie ? Straszyłeś mnie, że złożysz skarge itd bo nie dałem PodajeHazloOkon bana za cele mapy. 

A co do Twojej skargi to po 1 cele mapy są od 1:00 równej. 

Po 2 Kto Ci powiedział o tym że admin ma Ci napisać "orientuj się" :D:D:D przy banie to samo wyskakuje przy ss. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kilka słów na koniec tej pięknej skargi, takie podsumowanie z mojej perspektywy.
1. Na ss które tu widzimy w/w gracz nazwał moją osobę na u@ pajacem, uznałem więc że w jego mniemaniu to słowo za obraźliwe nie uchodzi.
Admin ma prawo dać komuś ss'y i nie musi się z tego tłumaczyć.
Dlatego też jego zachowanie potraktowałem jako czyste pajacowanie, dlaczego nazwałem go pajacem? Odpowiedź powyżej.
2. Lubię ten serwer, już byłem na nim adminem, gram tu dłużej niż większość aktualnych graczy.
Poprzednio zrezygnowałem, ale postanowiłem po jakimś czasie wrócić, zgłaszałem u@, jednak często nie było adminów.
Postanowiłem sam zabrać się za sprzątanie. Nie gram klasą premium które dostaje jako admin.
Jestem adminem by pilnować porządku i uczciwej gry, nie dla własnych korzyści.!
Odpuść sobie twierdzenia o samowolce administracji.

PS: Jak ktoś z moich przełożonych ma ochotę zabrać mi admina, nie ma problemu.
Możecie dać mi ostrzeżenie czy coś, nie ma problemu.

Pozdrawiam.
 

20170921092820_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@PifPag Z tego co pamiętam to jak 1 raz Cie zobaczyłem na serwerze to dostałeś bana na 30 min za zle postawione działko czy coś tam... od razu na u@ nazwałeś mnie pi***ą czy coś takiego.. więc ty chyba masz najmniej do gadania o prawilnosci :)

Edytowane przez lisek1312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widzę to wina, nie leży po stronie jednego, tylko po waszej. Jeden prowokuje, drugi daje się prowokować. Za tego "pajaca na u@" przedłużyłbym bana, bo jest to karygodne zachowanie. Jednak Ty kolego jako admin, powinieneś się bardziej wykazać. a nie wdawać się w takie dziecinne gierki.

Zostawiam skargę na tą chwilę bez dowodów, jak dla mnie do zamknięcia, no chyba, że się jakieś dowody znajdą. Powoli zaczyna robić się tu spam, także trzeba coś postanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@LOVASSS ani jedna ai druga strona nie dała dowodów tak można sie sprzeczać wiecznie.

17 minut temu, LOVASSS napisał:

Za tego "pajaca na u@" przedłużyłbym bana, bo jest to karygodne zachowanie. .

Tylko, że on dostał perma z ssami. 

Dobra zamykam, a wy dojdzcie do konsensusu, bo takie skargi są zwyczajnie zbędne.

@LOVASSS owszem, czemu tego nie zrobili nie wiem ;]

Edytowane przez Sheriff de la red de Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...