Skocz do zawartości
Th3End

[ZAMKNIĘTY Szkolna pogawędka.

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

Mam ważne pytanie (gdyż do tej pory (a konsultowałem się z dużą grupą ludzi) nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi), które mam nadzieje, że każdy weźmie na poważnie. Chodzi mi dokładnie o dalszy wybór szkoły... Interesuje mnie szkoła humanistyczna, powiązana tylko i wyłącznie z poszerzaniem tych umiejętności (Historia, WOS, oraz J. Polski). Obszar, w którym szkoła musi się znajdować, to oczywiście Warmia, w Powiecie Nidzickim (wygooglujcie se xD). Dodatkowo, interesują mnie najważniejsze szczegóły związane z tą szkołą, jak ktoś zna to na przykład poziom nauczania, osiągnięcia, oraz ogólna ocena osób, które miały styczność z tą placówką. Mam nadzieje, że znajdzie się tutaj ktoś, kto mi pomoże.

Ktoś się zapyta, ograniczasz się do powiatu Nidzickiego, a niedaleko (Olsztyn) masz wiele szkół, powód tego jest jeden, ale najważniejszy - Nie posiadam transportu, a bez prawka nie pojadę. :kappa: Pozostaje autobus, lecz to i tak w niektórych przypadkach nie jest pewne.

Mam nadzieje, że ktoś pomoże, lub chociaż nakieruje, gdzie szukać. :> Z góry dziękuję! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko że wiesz, prowadzę taki tryb życia jaki prowadzę (kładę się spać po 24), a jednak chciałbym się wyspać co najmniej do tej 6:45. :P Chociaż i tak już mniej więcej chyba wiem gdzie mogę dalej pójść, tylko dowiem się kilka ważnych informacji i możliwe, że będzie to to. Można zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 godzin temu, initium novum napisał:

Idź na WOS, histiorie czy posli, w MC donald potrzebują z takim wykształceniem! 

Większej głupoty to żeś dawno nie napisał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...