★ PaPeK ★ Posted September 28, 2017 #474486 Posted September 28, 2017 Widzę, że na serwerze nie działa poprawnie bans ponieważ gracze zbanowani mogą cały czas wchodzić proponował bym dodanie bana na cfg lub wgranie nowego bansa !
SUNN. Posted September 28, 2017 #474491 Posted September 28, 2017 Bans działa poprawnie, nawet na "nowym" bansie byłoby to samo więc hocki klocki nic tu nie dadzą. Jeśli ktoś notorycznie wbija z tego samego IP należy/można zgłosi to do kogokolwiek z UBT/S@ i oni dodadzą bana na IP (albo można zrobić to samemu na serwerze). Bezzi 1
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
Popular Days
Sep 28
2
Top Posters In This Topic
SUNN. 1 post
★ PaPeK ★ 1 post
Popular Days
Sep 28 2017
2 posts
Popular Posts
SUNN.
Bans działa poprawnie, nawet na "nowym" bansie byłoby to samo więc hocki klocki nic tu nie dadzą. Jeśli ktoś notorycznie wbija z tego samego IP należy/można zgłosi to do kogokolwiek z UBT/S@ i oni dod