lisek1312 Posted September 30, 2017 #474590 Posted September 30, 2017 Wpadłem na pomysł aby dodać "przywrócić" klasie Amadeusz obrazenia zależne od inta +te 10 dmg. Bądź także dodać najzwyczajniej dodatkowe 5 dmg żeby było 15. Moim zdaniem ta klasa troche lypna.
★ PaPeK ★ Posted September 30, 2017 #474593 Posted September 30, 2017 Nie podoba mi się ten pomysł bo wyobraź sobie co się będzie działo jak on bd miał full inta i jeszcze to 10 dmg i możliwe że perk który dodaje inta to już w ogóle klasa OP .
PodajeHazloOkon Posted September 30, 2017 #474627 Posted September 30, 2017 Powiedzmy szczerze Amadeuszowi przydałaby się lekka poprawka, albo dać 5-10dmg + int, albo ustawić stałe 15-20 dmg bo najzwyczajniej MP5 mało bije te wysokie lvl
FunnyPuma Posted September 30, 2017 #474631 Posted September 30, 2017 Jak chcecie podkręcać Amadeusza, to dodajcie mu 10 dmg (+) int, albo 15-20 dmg, ale mi się wydaje, że nie ma takiej potrzeby.
Guest Posted September 30, 2017 #474641 Posted September 30, 2017 Niby można byłoby mu dodać te obrażenia +inta, patrząc na to ze jak ktoś ma dużo wytrzymałości to takie mp5 zadaje jakies 8-13dmg. Można pomyśleć nad ta zmiana.
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
1
1
Popular Days
Sep 30
5
Top Posters In This Topic
FunnyPuma 1 post
PodajeHazloOkon 1 post
lisek1312 1 post
★ PaPeK ★ 1 post
Popular Days
Sep 30 2017
5 posts