Doman Posted October 1, 2017 #474806 Posted October 1, 2017 (edited) ZASADY: - Na oddanie głosu macie tydzień. -Każdego tygodnia wystąpi inna osoba. -Proszę nie głosować na siebie. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w Q&A wystarczy, że napisze to w komentarzu. Prosiłbym o kulturalne zachowanie podczas trwania ankiety. Pozdrawiam, Doman Edited October 1, 2017 by Doman sypkilopez 1
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
Popular Days
Oct 1
1
Top Posters In This Topic
Doman 1 post
Popular Days
Oct 1 2017
1 post
Popular Posts
Doman
ZASADY: - Na oddanie głosu macie tydzień. -Każdego tygodnia wystąpi inna osoba. -Proszę nie głosować na siebie. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w Q&A wystarczy,