PifPag Posted October 3, 2017 #475061 Posted October 3, 2017 Data zdarzenia: 03.10.2017Nick gracza: PifPag & Front. esl'Dowody: zdjęcia Świadkowie: GramNaFarcie, Nodi. Uzasadnienie: Admin ten prowokuje mnie do przekleństw mimo to że się powstrzymuje i nie chce z nim rozmawiać ale on sam prowokuje co pisał w poprzedniej skardze że ja jestem prowokatorem wszystkich zajść. Każda moja akcja jest przez niego komentowana i wysmiewana i tylko czeka i daje mi bana wzór admina... GramNaFarc 1
GramNaFarc Posted October 3, 2017 #475062 Posted October 3, 2017 Kolejna skarga na ciebie @lisek1312 mogło by ci to dać do zrozumienia.... Widziałem jak się zachowuje względem gracza @PifPag Skoro to już nie pierwsza skarga na tego admina, proponował bym dać mu jakaś nauczkę każdy popełnia błedny ale bez przesady .... .
lisek1312 Posted October 3, 2017 #475063 Posted October 3, 2017 (edited) A co to ja komentować nie moge? wchodze w pulapke 4 razy nie trafiasz no to pisze jaki zez a to juz mi nie wolno? smieszna jest ta twoja skarga i z jakiego powodu? bo dostales bana za obraze? Edited October 3, 2017 by lisek1312
SUNN. Posted October 3, 2017 #475064 Posted October 3, 2017 @lisek1312 możesz mi wyjaśnić za co gracz dostał bana?
PifPag Posted October 3, 2017 Author #475065 Posted October 3, 2017 Od kiedy "japa" to obraza? Nie pisz do mnie i nie będę się odzywał po co prowokujesz wejdź na ts to pogadamy jak masz problem
lisek1312 Posted October 3, 2017 #475066 Posted October 3, 2017 1 minutę temu, SUNN. napisał: @lisek1312 możesz mi wyjaśnić za co gracz dostał bana? kazal mi zamknac jape dlatego dostal bana
SUNN. Posted October 3, 2017 #475067 Posted October 3, 2017 Godzinę temu, lisek1312 napisał: kazal mi zamknac jape dlatego dostal bana Mhm czyli prowokujesz swoimi wyszukanymi komentarzami a potem dajesz bana za reakcję na te prowokacje?
lisek1312 Posted October 3, 2017 #475068 Posted October 3, 2017 2 minuty temu, SUNN. napisał: Mhm czyli prowokujesz swoimi wyszukanymi komentarzami a potem dajesz bana za reakcję na te prowokacje? ale prowokuje tym ze napisalem prawde? prawda boli?
PifPag Posted October 3, 2017 Author #475069 Posted October 3, 2017 Nie napisałem zamknij jape to są jego wymyślę napisałem "japa"
lisek1312 Posted October 3, 2017 #475070 Posted October 3, 2017 2 minuty temu, SUNN. napisał: Mhm czyli prowokujesz swoimi wyszukanymi komentarzami a potem dajesz bana za reakcję na te prowokacje? ale prowokuje tym ze napisalem prawde? prawda boli?
lisek1312 Posted October 3, 2017 #475071 Posted October 3, 2017 Teraz, PifPag napisał: Nie napisałem zamknij jape to są jego wymyślę napisałem "japa" a jaki to mialo przekaz? zebym zamknal jape
PifPag Posted October 3, 2017 Author #475072 Posted October 3, 2017 To ty dopisales sobie. Ja napisałem japa inne określenie buzi więc nie widzę tu żadnej obrazy
SUNN. Posted October 3, 2017 #475073 Posted October 3, 2017 1 godzinę temu, lisek1312 napisał: ale prowokuje tym ze napisalem prawde? prawda boli? Żebym ja nie stwierdził kogo i co tutaj boli.. 1 godzinę temu, lisek1312 napisał: a jaki to mialo przekaz? zebym zamknal jape Gracz napisał L 10/03/2017 - 13:31:47: *DEAD* PifPAG : szczym Gdyby napisał "zamknij się" to też dałbyś mu bana? Odpowiem za Ciebie. Nie dasz mu za to bana, bo tracisz uprawnienia. We wczorajszej skardze Ci zapowiedziałem, że jakakolwiek nieprawidłowość i zabieram Ci flagi. Właśnie spełniam tę obietnicę. Nie wiem czy taki już po prostu jesteś, czy to te używki o których wspominałeś na serwerze ale nie widzę Cię dłużej jako admin. Każdy potencjalny admin, po takiej skardze jak wczoraj nie wychylałby się przez miesiąc żeby tylko nie dostać po ogonie. Natomiast Ty, na drugi dzień, pierwsze co robisz po wejściu na serwer to prowokujesz. Mało tego, jeszcze dajesz bana na 30 minut za to, że gracz śmiał Ci odpowiedzieć. A Ty @PifPag mimo wszystko mógłbyś się wyrażać trochę spokojniej. "Szczym" może i na 30min bana nie zasługuje ale nie jest to również odpowiedni zwrot w stosunku do kogokolwiek. Więc wina po części leży po obu stronach. Skarga słuszna. EDIT: mój błąd: Line 825: L 10/03/2017 - 13:41:41: *DEAD* PifPAG : japa Niemniej nie ma wpływu to ani na werdykt ani degradację. RYBSON, GramNaFarc, PifPag and 1 other 1 3
SUNN. Posted October 3, 2017 #475075 Posted October 3, 2017 Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
5
4
4
1
Popular Days
Oct 3
14
Top Posters In This Topic
lisek1312 5 posts
SUNN. 4 posts
PifPag 4 posts
GramNaFarc 1 post
Popular Days
Oct 3 2017
14 posts
Popular Posts
SUNN.
Żebym ja nie stwierdził kogo i co tutaj boli.. Gracz napisał L 10/03/2017 - 13:31:47: *DEAD* PifPAG : szczym Gdyby napisał "zamknij się" to też dałbyś mu bana? Odpowiem za Ciebie. Nie dasz
PifPag
Data zdarzenia: 03.10.2017Nick gracza: PifPag & Front. esl'Dowody: zdjęcia Świadkowie: GramNaFarcie, Nodi. Uzasadnienie: Admin ten prowokuje mnie do przekleństw mimo to że się powstrzymuje i nie
Posted Images