SAMOUK Posted October 7, 2017 #475565 Posted October 7, 2017 gram sobie na CSGO#8 a tu nagle wbil admin o nicku Buzia i zbanowal mnie [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : Mr.samouczek : D [AMXBans] Reason : ' Ab ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 1001124307 ' [AMXBans] Your IP : ' 31.1.11.222 ' [AMXBans] ========================================= drugi raz mi sie taka sytuacja zdazyla i nie mam pojecie co to znaczy ,, AB,,
Bezzi Posted October 7, 2017 #475571 Posted October 7, 2017 @KillFromNOOB wyjaśnij o co chodzi z tym ab. http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=13261 @Witu$ również zapraszam do wyjaśnienia bana http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=11695 Nie widzę powiązania jedynie nick sie zgadza.
SAMOUK Posted October 7, 2017 Author #475589 Posted October 7, 2017 hmm a mozna mnie odbanowac bo troche zalezy mi na tym serwie ???
Bezzi Posted October 7, 2017 #475591 Posted October 7, 2017 16 minut temu, SAMOUK napisał: hmm a mozna mnie odbanowac bo troche zalezy mi na tym serwie ??? Oczywiście na ten czas masz Ub.
Av3K Posted October 7, 2017 #475596 Posted October 7, 2017 Myślę, że ten ss wszystko mówi. Gracz dostał bana na tydzień, tydzień nie minął, wszedł na serwer i dostał bana za AB. Tyle w temacie. Na ss macie wszystko zaznaczone. SS --> http://www60.zippyshare.com/v/SCWFzD9M/file.html Bezzi and KillFromNOOB 1 1
KillFromNOOB Posted October 7, 2017 #475597 Posted October 7, 2017 (edited) Zobaczylem ze w amxx_bans jest ban od Witusia z powodem Ab, wiec go ja tez zbanowalem go na zawsze z powodem "ab" A ze w wygasnietych banach ma inne sid, wiec... \ Edited October 7, 2017 by KillFromNOOB
Bezzi Posted October 7, 2017 #475604 Posted October 7, 2017 Wszedł praktycznie po tygodniu, nick sie zgadza ip i sid nie BRAK PODSTAW DO BANA. Już nie bądźcie tak bardzo finezyjni zostało dosłownie całe nic do UB. Żeby wszedł po 5 minutach i dostał perma to rozumiem. Pomyślcie o nim co myślał, że już ban minął, jakby nie było 7 dni minęło. Moja decyzja jest niepodważalna i jej nie zmienię stoje po stronie gracza. @Witu$ błędu nie zrobiłeś, ja już wydałem werdykt i taki pozostanie amen.
Malu Posted October 7, 2017 #475620 Posted October 7, 2017 https://cache.gametracker.com/player/Mr.samouczek %3AD/80.72.41.212:27330/ Ban na tydzien a wytłumaczysz mi czemu grałeś przez ten tydzień? RYBSON and Bezzi 1 1
Malu Posted October 7, 2017 #475622 Posted October 7, 2017 Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
2
2
1
Popular Days
Oct 7
9
Top Posters In This Topic
Bezzi 3 posts
Malu 2 posts
SAMOUK 2 posts
Av3K 1 post
Popular Days
Oct 7 2017
9 posts
Popular Posts
Av3K
Myślę, że ten ss wszystko mówi. Gracz dostał bana na tydzień, tydzień nie minął, wszedł na serwer i dostał bana za AB. Tyle w temacie. Na ss macie wszystko zaznaczone. SS --> http://www60.zippys
Malu
https://cache.gametracker.com/player/Mr.samouczek %3AD/80.72.41.212:27330/ Ban na tydzien a wytłumaczysz mi czemu grałeś przez ten tydzień?