Jump to content

Recommended Posts

Posted

gram sobie na CSGO#8 a tu nagle wbil admin o nicku Buzia i zbanowal mnie 

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Mr.samouczek : D 
[AMXBans] Reason : ' Ab ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 1001124307 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 31.1.11.222 ' 
[AMXBans] =========================================

drugi raz mi sie taka sytuacja zdazyla i nie mam pojecie co to znaczy ,, AB,,

Posted (edited)

Zobaczylem ze w amxx_bans jest ban od Witusia z powodem Ab, wiec go ja tez  zbanowalem go  na zawsze z powodem "ab"

A ze w wygasnietych banach ma inne sid, wiec...

\

Edited by KillFromNOOB
Posted

Wszedł praktycznie po tygodniu, nick sie zgadza ip i sid nie BRAK PODSTAW DO BANA.

Już nie bądźcie tak bardzo finezyjni zostało dosłownie całe nic do UB. Żeby wszedł po 5 minutach i dostał perma to rozumiem. 

Pomyślcie o nim co myślał, że już ban minął, jakby nie było 7 dni minęło. 

Moja decyzja jest niepodważalna i jej nie zmienię stoje po stronie gracza.  @Witu$ błędu nie zrobiłeś, ja już wydałem werdykt i taki pozostanie amen.

Posted

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...