Skocz do zawartości
GramNaFarc

żenada [ZAMKNIĘTY]Kultura i miny

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 13.10.2017
Nick gracza: Muminek
Dowody:

Świadkowie: Gracze jak i Admin :)
Uzasadnienie: Gracz uważa że wszystko mu wolno :) nie zważać na kulturę , tylko że to tak nie działa że jest się z adminem na ts to już zasady nie obowiązują ... :) 

1. Sytuacja jak napisałem do WolFiego ,,Bot ::) '' szanowny pan muminek napisał  ,, cię jebał " mam ss :) 

2. Tu już zamiast kultury pokazał jak to ładnie miny się stawia :) pod drabinka :) mam ss.

Naprawdę nie napisz cię że tego gracza uraziłem bo biedzie śmiesznie :)  admin, który był na serwerze wydalał mi się ok ziomkiem ale to co widziałem to już mam troszkę inne zdanie :) w żadnej z tych sytuacji nie zareagował w 1 punkcie nawet kultury nie napisał choć napisałem na u@ :) , zaś 2 drugiej sytuacji było tak samo więc musiałem sobie sam poradzić i oto skarga :)  

  • Admin: WolfIDraV :) 
  • Gracz: Muminek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wolfi, skoro masz uprawnienia i zgłaszają Ci miny źle postawione przez kilka rund to czego nie zareagujesz? Z kulturą rozumiem, że możesz nie widzieć wszystkiego ale skoro zgłaszają na u@ bądź normalnie, że stoją źle miny, to zareaguj na to. Chyba nic więcej do wyjaśnienia nie ma, gdybyś jeszcze tylko dał ip lub sid Muminka to by poleciał ban za te miny a że takowych danych nie podałeś to nie jestem w stanie  nic zrobić. :)

 

/Edit

Dane dostarczone na pv, gracz zbanowany adekwatnie do czynów.  
 

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...