Skocz do zawartości
mlodsza

[ZAMKNIĘTY]Skarga medussa

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 14.10.2017 około 22:40 
Nick gracza/admina: Medusa 
Dowody:

 

1 demo z dnia 09.10.2017 -  http://www104.zippyshare.com/v/hUT4BYSi/file.html : 

3:17 - ja pier***e kręcił się jak żyd po pustym sklepie. kultura pełną gębą. Ale jak inni klną na lewo i prawo to nic nie robi, co słychać chociażby na ostatnich minutach dema.  

14:38 - taki bot k***a taki kamper. Kwintesencja kultury. 

 

2 demo z dnia 09.10.2017  http://www70.zippyshare.com/v/Bt8Qh6FC/file.html : 

-2:59 - i tak blokujesz po ch*j blokujesz

-4:25 no i skad wiedział k***a 

 

3 demo z dnia 10.10.2017   http://www84.zippyshare.com/v/9gaRW7up/file.html  : 

-4:55 no jak juz stał je***y 

11:42 ja pier***e je***y k***a 

 

plus wyjaśnienie po tym jak około 13 (?) minuty wywalił pan mefedron  jak zaczęłam spinać o to że  kickuje kogo chce, że są równi i równiejsi. 

Peak na którejś mapie zaczął mi bez powodu jechać jak podawałam info. W końcu coś tam mówi żebym zamknęła mordę itp. 

w końcu jakaś kamilka się podłączyła do całej tej dyskusji z Peak

demo : http://www33.zippyshare.com/v/kHVtcRv6/file.html 

-7:46-8:00

11:18 - pisze na u@ aby go ogarnął .

od 22:00? do końca mapy.

 screeny : http://www14.zippyshare.com/v/FLNsvUvz/file.html

 


Świadkowie:-


Uzasadnienie: Ten typ jest jakiś upośledzony, sam nie posiada kultury nie upomina graczy o resp tt i banuje za kulturę jak koleś będąc w ciemni mnie zabił. Napisałam aby wy********l z tego respa i 4 rundy później dostałam bana. Refleks lvl master. 

Demo z dnia 14.10.2017 na tym jak dostałam bana http://www93.zippyshare.com/v/j59VcatD/file.html 

7:51  padam przez typa ktory był na respie 

napisałam aby "wy*********ł z tego respa" 

10:18 - Banować tą młodsza ? 

10:48 bez komentarza. :] 

Tak to zachowuje się wszechwiedzący złoty pan adminek 

 

a powyżej będą dowody na to jak "pan" medusa włada pięknie epitetami na innych graczy na serwerze. 

 

Sam swoich słów do innych graczy nie widzi, widzi tylko to co chce widzieć i słyszeć to co chce słyszeć. 

Ale takich ludzi wybieracie na administracje serwera. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeklinać każdy przeklina ludzka rzecz tam występuje zazwyczaj jedno słowo k**** i tyle nic specjalnego nie wiem co ty chcesz tym osiągnąć

2 sytuacje z "panem mefedronem" i kamilą wyjaśniłem sobie z sunnem juz wczesniej także nooo

3 Nie zgłosiłaś na u@ że typ siedzi na respie a innych zgłoszeń nie przyjmuje żaden z adminów innych zgłoszeń nie przyjmuje to jest raz dwa że po tym jak cie zabił napisałaś zacytuje "wy********j z tego respa ja pier***e" i potem raczyłaś go wyzwać od "cwela je*****o" myślisz że jak zagwiazdkujesz coś to nikt nie wie co tam jest napisanie co chwila wczoraj pisalas na chacie "k**** j*****" jak myślisz co to może znaczyć

A i jeszcze jedno uważąm żę twoja skarga jest tylko żałosnym płaczem i próbą odegrania się za bana na 1h za zasluzoną kulture takżę to tyle z mojej strony jeszcze dodam żę przeklinanie a wyzywanie kogoś to dwie inne rzeczy wszyscy z administracji przeklinają ale ty patrzysz tylko na to co ja robie jakaś chora fanka? spodziewam sie że gdyby drugi admin będący na serwerze dał ci tego bana to żadnej skargi byś nie składała tylko szukasz pretekstu żeby coś było na mnie :D ile ty masz lat 5?

 

A jeśli chodzi o mój refleks lvl master to ustalałem czy dać ci tego bana czy nie z innym adminem będącym wtedy na serwerze dlaczego? dlatego że wiedziałem że złożysz skarge jesteś za przewidywalna a jeśli chodzi o to moje upośledzenie ...... potem ci powiem

Edytowane przez Meduska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to Ty jesteś adminem i to ty ogarniaj serwer i ludzi którzy stoją w ciemni uj wie ile czasu.  

Czekam na Te Twoje screeny o których wczoraj tak ochoczo rozmawiałeś jak już mnie zbanowałeś  :)

aha czyli jak mnie zabijesz i powiem co za je***y kamperski bot mnie zabił to rozumiem, że bana i upomnienia nie dostanę. a za napisanie ***** ******* dostałam bana xD 

LOGIKA którą tutaj prezentujesz jest na poziomie Z E R O W Y M  tak samo jak zgłaszałam zachowanie peak to oczywiście nic nie widziałeś nic nie słyszałeś, CZYLI W N O R M I E  u ciebie  geniusz kulwa geniusz :pompon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę się wtrącić.

Może i medusa trochę przesądza, zbyt emocjonalnie reaguje, ale za to Ty jesteś prowokatorem numer 1 na serwerze. Ostatnio dostałaś ode mnie bana za kulture, ale przez bitą godzinę próbowałaś mnie sprowokować, aby zapewne napisać kolejna skargę na admina. Niestety poleglas od własnej broni, bo to ja sprowokowałem Ciebie. 

 

I tutaj chciałbym aby ktoś wyżej w hierarchii od nas, zdecydował, czy trzymanie takiej osoby na serwerze jest komuś potrzebne? Prowokuje, psuje atmosferę, utrudnia pracę adminom. Dostanie bana a później admin musi wchodzic, tłumaczyć się, przedstawiać dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i to jest demo z 10.10.2017 d godziny  23:16- 23:40 jak Peak spina do mnie i to ja prowokuje? coś mu odpowiedziałam zaraz jakaś kamilka się spięła i co pan medussa na to ? 

- chyba 6:03 


*DEAD* {Medusaa}. :  hahahahah

*DEAD* {Medusaa}. :  wojna

*DEAD* {Medusaa}. :  kamila z mlodsza XD

*DEAD* {Medusaa}. :  hahahaha 

*DEAD* {Medusaa}. :  pierwszy raz jej kibicuje XD

 

4:25- peak się produkuje 

5:25 - to samo. 

7:26- sytuacja gdzie mialam pakę i co i w jaki sposób mówi. 

http://www45.zippyshare.com/v/Rp6YCWex/file.html 

 

i zero reakcji ze strony "admina" ;] 

pomimo zgłoszeń na u@ :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, mlodsza napisał:

Ale takich ludzi wybieracie na administracje serwera. 

Jeśli już to ja wybieram.

Regulamin:
2. Pozostałe zakazy:
- nadmiernego przeklinania 

Gdy ktokolwiek nadmiernie przeklina jest upominany a w razie braku poprawy wyciągamy odpowiednie konsekwencje kickiem/banem albo inaczej. Na szczęście widać i po graczach i po adminach, że wzięli to sobie do serca że jest luźno ale za anarchię od razu jest sprowadzenie na ziemię. Medusa wie że jest na cenzurowanym, zresztą to przez to jego podanie było na cenzurowanym ale że się poprawił i pracował nad tym - zostało przyjęte. Z OP się jeszcze zastanowię co z tym fantem zrobić.

 

15 godzin temu, mlodsza napisał:

plus wyjaśnienie po tym jak około 13 (?) minuty wywalił pan mefedron  jak zaczęłam spinać o to że  kickuje kogo chce, że są równi i równiejsi. 

Peak na którejś mapie zaczął mi bez powodu jechać jak podawałam info. W końcu coś tam mówi żebym zamknęła mordę itp. 

w końcu jakaś kamilka się podłączyła do całej tej dyskusji z Peak

Zresztą z tego co widzę w logach, ban był słuszny:
    Line 1906: L 10/14/2017 - 22:38:17: Mlodsza : k**** j**** :>
    Line 1908: L 10/14/2017 - 22:39:18: Mlodsza : NO JA PIERDOLE WYPIERDALAJ Z TEGO RESPA
    Line 1912: L 10/14/2017 - 22:39:39: Mlodsza : c**** J*****

I to nie jest pierwszy raz.

Zaczynają mnie nużyć Twoje prowokacje na serwerze. Drzazgę w czyimś oku widzisz, a belki w swoim już nie. Kiedyś Ci powiedziałem, że prywatne wojenki przeprowadzane na serwerze mnie nie interesują i że źle się kończy mieszanie serwera do swoich osobistych spraw. Czy dobrze to zrozumiałaś, nie wiem, ale sądzę że chyba jednak nie. O tyle dobrze że chociaż piszesz te skargi, bo one budują.

3 godziny temu, mlodsza napisał:

to Ty jesteś adminem i to ty ogarniaj serwer i ludzi którzy stoją w ciemni uj wie ile czasu.  

Nikt nie będzie siedział cały czas na spectatorze żeby wyłapywać takich gagatków. Zgłoszenie gracza łamiącego regulamin powinno wyglądać na przykład tak "u@ XXX kampi na respie", a nie "w********j z respa". (Nie)stety nie reagujemy na takie zgłoszenia natychmiastowym banem dla danego delikwenta. Łatwo wtedy o pomyłkę, a powolnego gracza tak czy siak spotka kara.

3 godziny temu, mlodsza napisał:

aha czyli jak mnie zabijesz i powiem co za je***y kamperski bot mnie zabił to rozumiem, że bana i upomnienia nie dostanę. a za napisanie ***** ******* dostałam bana xD 

Nie, bana dostałaś za obrażanie na czacie i nie chodzi tu o dynamizator zaczynający się na literę "j" tylko o ocenzurowane słowa. Gwiazdkowanie obrazy nie spowoduje że ta obraza znika. Zresztą, zostałaś o tym poinformowana już jakiś czas temu ale niestety bez żadnej reakcji z Twojej strony.

Niepokoi mnie jeszcze jedna rzecz. Mianowicie, masz jakiś osobisty problem do konkretnego admina co przekłada się właśnie na skargi jak i te prowokacje na serwerze. W skardze wymieniasz i punktujesz tylko i wyłącznie jego, podczas gdy innych i samą siebie również totalnie pomijasz. 

Pozdrawiam i liczę na grę w dobrej atmosferze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...