Skocz do zawartości
wódzitsu

[POZYTYWNE]ban za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę sensu by nawet to trzymać dalej otwarte. 

Link: http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=20186

Ciesz się, że tylko na jeden dzień. 

Pisałem z Sunn i pozwolił mi takową krótką karę dać.

Nie toleruję oszustów, a jak widzę na swoich oczach jak ktoś robi kogoś w bambuko choć od godziny pisze "nie oszukam" a po chwili to robi to się niech nie dziwi.

Może i w regulaminie nie ma ale i są rzeczy oczywiste. Są zasady które trzeba przestrzegać i nie są one wypisane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pkt. 

  1. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl) oraz wszystko co ułatwia grę.

Nie wiem czy specjalnie trolujesz czy tak na serio ale jesli tak na serio to 

"przyjmij postawę do zbierania ryżu, rozbiegnij się a ścianą znajdzie Cię sama"

Tak "oszustwo" jest to sposób na ułatwienie sobie gry wiec powinienes dziekowac ze tylko n 1 dzień.

 

Edytowane przez 7aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@asd123sad ja mówiłem o krótkim banie na opamiętanie a nie łojenie w dniach.

16 minut temu, asd123sad napisał:

Może i w regulaminie nie ma ale i są rzeczy oczywiste. Są zasady które trzeba przestrzegać i nie są one wypisane. 

Khm khm, cytat z regulaminu: Wymiany na własną odpowiedzialność. Na krótkiego bana pozwoliłem Ci tylko dlatego, że kilku graczy pisało do mnie w sprawie tego gracza.

Gracz otrzymuje UB ale: @wódzitsu - to, że administracja nie odpowiada za wymiany skinów, kluczy itp. nie znaczy, że jesteś zupełnie bezkarny. Taki proceder może mieć bardzo negatywny wpływ na serwer i atmosferę na nim, więc w pewnym momencie nie będziemy mieli innego wyjścia niż "posprzątanie" bałaganu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...