Skocz do zawartości
<Losik>

[ZAMKNIĘTY]Assaseall SKARGA COD 400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprawa ma się następująco, kilka chwil temu zakończyła się mapa i została głosem graczy wybrana mapa "zima".
W trakcie mapy w/w admin rzucił zapytanie o zmianę, a dokładnie zapytanie brzmiało "Zmiana 1.Mała 2.Duża".
Pytam: jakim prawem admin zmienił wybraną przez graczy mapę na mapę "wiocha" biorąc pod uwagę że na serwerze było na samej mapie "zima" 11 przeszło osób.
Wola graczy w tym przypadku została odsunięta na boczny tor.
Wnoszę o upomnienie w/w admina.
Pozdrawiam, BumBumBum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niechaj przyjdzie Assaseall i się ustosunkuje.
Słowo nie wystarczy? Było na serwerze sporo stałych bywalców i mogą potwierdzić to co wyżej napisałem.
Admin też winien potwierdzić, zaprzeczenie było by aktem hipokryzji.
Nie mam demka, nie mam ss, mogę wygrzebać HLTV co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na u@ dostałem z 5 próśb o zmianę mapy na mniejsza, bo tej nie chcieli. Żeby nie było że od razu potwierdziłem to wpisałem vote którą mape chcą mała czy dużą, a że większa ilość osób wolała mniejsza mapę to glosowanie to wygrało. to napisałem żeby podali mapy na u@. to dostałem 4 rodzaje ale tylko 3 były możliwe w konsoli admina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sami gracze tą mapę wybrali to niech nie płaczą tylko grają.
To że ktoś Ci płacze na u@ to oznacza że potulnie dajesz vote?
A brałeś pod uwagę zdanie pozostałych graczy? NIE.
I rodzi się pytanie - czy to parodia czy patologia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli było 11 graczy z czego 5 dało prośbę na u@ o zmianę mapy po czym admin zrobił vote w którym większość wybrała mniejsza mapę to o co chodzi? Chyba po to są głosowania, żeby większość zdecydowała jak chce grać. A dowodów z twojej strony i wzoru jak nie było tak dalej nie ma. Jeżeli dalej masz zamiar pisać o winie admina której i tak nie ma bez udowodnienia tego to skarga pójdzie do zamknięcia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro admin zrobił vote to ta skarga nie ma sensu gracze wybrali mape taką jaką chcieli.

Gdyby zmienił mapę bez amx_vote wtedy mogliśmy stwierdzić samowolke admina, w tym przypadku admin prawidłowo wykonał swój obowiązek.

1 godzinę temu, <Losik> napisał:

I rodzi się pytanie - czy to parodia czy patologia?

 

Parodia to ta skarga. 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...