Skocz do zawartości
Mzkkk

[ZAMKNIĘTY]Nowe komendy

Rekomendowane odpowiedzi

Prosił bym o dodanie /codtop15 (komenda służąca do sprawdzania topki lvl serwera). Jednocześnie chciałbym zgłosić niedziałanie nominacji map.

Edytowane przez Mzkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odrazu mówie, że dodanie tego do silnika to żaden problem, więc potrzebowałbym *.sma. Moge zrobić osobny plugin tylko musiałbym się łączyć z bazą danych w osobnym pluginie co nie jest najlepszym rozwiazaniem ale możliwym. @Malu

Poza tym niedługo bedzie odświeżony cod a tam już jest ta opcja

@Mzkkk odświeżony :D

Edytowane przez klqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


39 minut temu, klqs napisał:

Odrazu mówie, że dodanie tego do silnika to żaden problem, więc potrzebowałbym *.sma. Moge zrobić osobny plugin tylko musiałbym się łączyć z bazą danych w osobnym pluginie co nie jest najlepszym rozwiazaniem ale możliwym. @Malu

Poza tym niedługo bedzie odświeżony cod a tam już jest ta opcja

Co masz na myśli przez odświeżony  ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sama komenda mało użyteczna o wiedzy max lvl, ale jeśli nie będzie kolidować z innymi i nie obciążać serwera to ok.

Dla naszych programistów wo żadne wyzwanie :D

I tak drodzy państwo ktoś się podjął chyba 2 raz od istnienia COD 200 aby postawić go na nowo :D

Chwała Bohaterom.

Co do nominacji map tego w ogóle nie powinno być według mnie, w dalszym ciągu byłyby te same mapy.

Pokłony dla pomysłodawcy i twórcy paczek map, strzał w dziesiątkę widać jak nowi ludzie pojawiają się i niektórzy starzy wracają.

I taka moja prywata prośba o wgranie de_survivor, osobiście uważam tą mape za swietna, ale wiem że z nia sa spore problemy.

Co do komendy mute hmmm, się ma stema, się ma mute :D 

Będąc na serwerze naciskasz Esc pojawia się menu i w nim opcja "Lista ludzi" w nie zaznaczasz kogo chcesz mute albo all :D

Edytowane przez 7aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 godzin temu, 7aro napisał:

 

Co do komendy mute hmmm, się ma stema, się ma mute :D 

W jakim sensie ? Mam stema i nie mogę zmutować graczy a trafiam na takie godziny że wydzierają się cały czas i tandetne stare bindy spamują ....

Edytowane przez Mzkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 5.11.2017 o 12:38, klqs napisał:

Odrazu mówie, że dodanie tego do silnika to żaden problem, więc potrzebowałbym *.sma. Moge zrobić osobny plugin tylko musiałbym się łączyć z bazą danych w osobnym pluginie co nie jest najlepszym rozwiazaniem ale możliwym. @Malu

Poza tym niedługo bedzie odświeżony cod a tam już jest ta opcja

@Mzkkk odświeżony :D

 

Dnia 6.11.2017 o 14:57, SUNN. napisał:

To potem dodam. Resztę podesłałem @aquax

 

Dnia 5.11.2017 o 20:49, 7aro napisał:

Będąc na serwerze naciskasz Esc pojawia się menu i w nim opcja "Lista ludzi" w nie zaznaczasz kogo chcesz mute albo all :D

Wyjaśnione, więc zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...