Skocz do zawartości
Antiax

[ZAMKNIĘTY]Ban za nic...

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 05.11.2017r.
Nick gracza:Antiax
Dowody: nie mam dowodów bo nie zrobiłem ssa
Świadkowie: większość graczy o godzinie 20.00 na serwerze
Uzasadnienie:  Dostałem bana za to, że napisałem: "wreszcie"

To było tak..

Był takie gracz koxtoja, który strasznie wyzywał wszystkich, oskarżał itp.. dostał bana, a ja napisałem na czacie   "wreszcie" po czym dostałem BANA od osoby o nicku 7aro http://multi-head.pl/profile/7266-7aro/ 

na 30 min za kulturę... adsdada.thumb.PNG.9587c126015399f7dfb61e7ebab69c43.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyjaśnię tobie szybko i zwięźle.

Nie wiem jak tam jesteś przyzwyczajony do zwracania się do drugiego człowieka ale takie teksty to nie na MH.

Pkt.2 

Nie obrażamy innych graczy oraz ich rodziny. (Ban od 30 minut do tygodnia w zależności obrazy).

T1DCD2563AD857FA47B8673D587B90C81EFE98E2ETak nazywanie kogoś "pajacem" jest to obraźliwe.

Dzisiaj nazwałeś go "pajace" jutro w stosunku do innego użyjesz gorszego słowa obraza to obraza.

A skoro nie uznajesz tego jako obraza spróbuj podejść do swojego Ojca i tak go nazwać, jestem ciekawy jego reakcji.

Nawet mój 8 letni syn wie że tak nie można zwracać się do innych.

Jak zauważyłeś owy gracz otrzymał bana na 1h ponieważ był już wczesniej zbanowany za kulturę, następnym razem dostanie na 3h itd.

Edytowane przez 7aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15 godzin temu, Antiax napisał:

za słowo " pajac" dostałem bana? :/

Tak dostałeś za to słowo bana. Na serwerze nie obrażamy innych graczy, jest to przykazanie na każdym serwerze. Czy 30 minut to prawidłowa kara? Jak najbardziej regulamin mówi o banach zaczynających się od 30 minut w górę. 

15 godzin temu, Antiax napisał:

Nie wyzywałem go od kur** itp tylko zwróciłem mu uwagę no i dodałem to słowo bo sam wyzywał wszystkich od wczoraj już

Nie trzeba używać wulgaryzmów, żeby kogoś obrazić.

Jeśli ktoś Cie obraża nie daj mu sie sprowokować, zgłoś to adminowi na u@. Jak nie ma admina na serwerze zrób screeny skopiuj jego sid/ip i napisz temat w tym dziale co napisałeś skarge wtedy gracz zostanie zbanowany, a Ty nie będziesz sie musiał użerać z wulgarnym graczem.  

@BORN2KILL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...