Skocz do zawartości
subito88

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie d_b .:|KOXER|:. d_b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam. To znowu ja! :P

Nick: d_b .:|KOXER|:. d_b
Wiek: 19
Doświadczenie (w byciu adminem): Kilka randomowych serwerów, których nazw już nie pamiętam, bo to było kilka lat temu gdy ostatni raz bawiłem sie w administrowanie.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: około 8 lat
Steam / NonSteam: Steam STEAM_0:0:65658864
Dlaczego Ty: Posiadam dosyć spory staż w CS'ie, wystarczającą znajomość AMX'a, jestem w miarę sprawiedliwy (iksde), umiem rozpoznać czy ktoś oszukuje w grze czy nie, pomagam i podpowiadam innym graczom. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4h
Kontakt: Steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198091583456 , mogę podać też link do fb na pw.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/d_b .%3A|KOXER|%3A. d_b/80.72.43.106:27022/

 

@EDIT: Poziom znajomości AMX'a zmieniam na 7, bo jak @Nodi zauważył nie mam umiejętności z punktów 8-9, za co przepraszam i zmieniam na 7, bo pamiętam kilka komend do zmiany ustawień serwera jak zmiana czasu mapy czy włączanie i wyłączanie friendly fire, chociaż wątpię żebym dostał takie uprawnienia. Kiedyś tworzyłem ze znajomym serwer, ale to było dawno i nie pamiętam teraz jak to się robiło, więc lepiej jeżeli tak zostanie. Jeszcze raz za to przepraszam.

Edytowane przez subito88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Nie

- Zbyt anonimowy

- Poza tym piszesz 

15 godzin temu, subito88 napisał:

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9

Czyli :

8 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
9 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

Chciałbym to zobaczyć ;)

A teraz popatrzmy na logi serwera z tobą które są na twoją nie korzyść:

L 07/31/2017 - 16:53:26: [amxbans_main.amxx] FunnyPuma ^^<295><STEAM_0:0:168372848><TERRORIST> zostal zbanowany d_b .:|KOXER|:. d_b<STEAM_0:0:65658864> na 5 minut (5 Minut/y). Powod: bron na rozgrzewce.

L 08/02/2017 - 20:05:16: *DEAD* d_b .:|KOXER|:. d_b : WALLHACK: ENABLED
L 08/02/2017 - 20:05:21: *DEAD* d_b .:|KOXER|:. d_b : AIMLOCK: ENABLED
L 08/02/2017 - 20:05:33: *DEAD* d_b .:|KOXER|:. d_b : TRIGGERBOT: ENABLED
L 08/02/2017 - 20:05:35: *DEAD* d_b .:|KOXER|:. d_b : XDDDDD
L 08/02/2017 - 20:05:45: *DEAD* d_b .:|KOXER|:. d_b : SPEEDHACK: ENABLED 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ode mnie masz okres próbny tak więc podliczmy wszystko

1x Tak

1x Nie

5x Okres próbny.

Czyli masz okres próbny wynoszący 14 dni. Powodzenia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...