Skocz do zawartości
#Siwucha#

[ZAMKNIĘTY]Nie słuszny warn :)

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Dziś
Nick gracza: Tai Woffinden
Dowody: https://scr.hu/vBOA4n
Świadkowie: SB
Uzasadnienie:  Nie no ale bez jaj XD żeby za takie cośsikanie.gif   dostać warna to juz mi ręce opadają :D

"Treści erotyczne" hahahaha gdzie on tu widzi coś ? , proszę o zdjęcia warna bo to kpina jakaś. !!

P.S na przyszłość bierzcie jakiś kompetentnych moderatorów (np. jak Misia) a nie z pierwszej łapanki, bo typ nie miał się do czego doczepić to doczepił się do tego xD. Dziękuje xD

 

Jeszcze dodam to co można dodać na SB :chybaaquax::milosc::goat:   <-------Przypatrz się dobrze to jest bardziej erotyczne niż to co ja wstawiłem :D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


44 minuty temu, #Siwucha# napisał:


Uzasadnienie:  Nie no ale bez jaj XD żeby za takie cośsikanie.gif   dostać warna to juz mi ręce opadają :D

 

 

No nieźle, jeżeli ty myślisz, że ja Ci za takie coś dałem warna to Gratulacje.

Warna dostałeś za to -------> https://zapodaj.net/9eae9fd290cbc.gif.html

Tutaj jeszcze ss potwierdzający ----------->  https://zapodaj.net/97ed79c369b9e.png.html

 

 

44 minuty temu, #Siwucha# napisał:

 

P.S na przyszłość bierzcie jakiś kompetentnych moderatorów (np. jak Misia) a nie z pierwszej łapanki, bo typ nie miał się do czego doczepić to doczepił się do tego xD. Dziękuje xD

 

 

Rzeczywiście nie miałem się do czego doczepić. Następnym razem troszkę pomyśl co piszesz i dopiero potem mnie oceniaj ;) 

Jeżeli ty myślisz, że wbijesz sobie raz na miesiąc na forum i będziesz zgrywał jakiegoś "cwaniaczka" i my nic z tym nie zrobimy to się grubo mylisz (chodzi mi dokładnie o sytuacje, która miała dzisiaj miejsce na naszym SB, prowokacja w kierunku @Bezzi)

 

///EDIT

@#Siwucha# No to własnie jest erotyczne. 

Możesz sobie wbijać na forum kiedy tylko chcesz, mnie to nie interesuję, ale próbuję Ci tylko uświadomić, że nie będę tolerował takiego zachowania.

@LOVASSS

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To niby tez ma być erotyczne ?, proszę cie nie ośmieszaj się bardziej hahahahaha co ty tam widzisz erotycznego ? Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymie no nie wytrzymie :facepalm:   XD :taniec:

 

6 minut temu, Tai Woffinden napisał:

Jeżeli ty myślisz, że wbijesz sobie raz na miesiąc na forum i będziesz zgrywał jakiegoś "cwaniaczka" i my nic z tym nie zrobimy to się grubo mylisz (chodzi mi dokładnie o sytuacje, która miała dzisiaj miejsce na naszym SB, prowokacja w kierunku @Bezzi)

 

Ja zgrywałem cwaniaczka ?, to ty pomyśl co piszesz. Upomnienie dostałem to czego chcesz ? i nic ci do tego kiedy ja sobie wbije na forum, ważne że ty jesteś :D

Proszę o wypowiedz Aministracji bo z tym panem juz skończyłem :D 

Edytowane przez #Siwucha#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz tutaj kolego, 2 pkt z regulaminu chatboxa. 

  1. Zakaz wysyłania gifów, o zakazanej (erotycznej, rasistowskiej itp) treści. 
  2. Zakaz wysyłania obrazków o treści zakazanej (erotycznej, rasistowskiej itp).

O kompetencje Moderatorów nie musisz się martwić, nie należy to do Ciebie. Przeczytaj sobie obydwa punkty i napisz co o nich myślisz, a potem spójrz co źle zrobiłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale co jest zakazane ? to ma niby być erotyczne ? Polecam sobie wejść na google i przeczytać dokładnie słowo "erotyczne" :), bo ja juz sobie poczytałem, i nie widzę nic w tym obrazku erotycznego :), ale jak już chcecie prowadzić dalej konwersacje co jest erotycznego  to proszę https://scr.hu/819pNk

Dzis wstawione :) dostał warna ? Hmm nie wydaje mi się, więc coś tu jest nie tak :D może powiesz że to nie erotyczne hah, a może dlatego ze go wszyscy znają i nie dostał, coś tu jest nie tak. Przypomne też że był wtedy ten Moderator :)

Edytowane przez #Siwucha#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz będzie każdy na każdego donosił, w tej chwili skupiamy się na Tobie a nie na innych osobach. 

Warna Ci zdejmę dostaniesz upomnienie. Ostatnio na sb, za bardzo zaczynasz się produkować, miej się na baczności. Zamykam. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...