Skocz do zawartości
Kain

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Kain

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kain
Wiek: 45
Doświadczenie (w byciu adminem): trochę godzin poświęciłem dla tego serwera
Znajomość AMXX (W skali 1-10): myślę że między 6 a 7
Staż w CS-sie:jakieś 5000 godzin
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:jak już gram na tym serwerze to może trochę pomogę
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:4h
Kontakt:Steam
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/Kain/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu pisać, wszyscy znają Kaina. Doświadczenie, znajomość AMX i graczy, staż wszystko na plus. Dodatkowo jeden z najstarszych i najbardziej szanowanych graczy. Jestem na TAK :lolek:

Edytowane przez Kaizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Duże tak. Powodów nawet nie trzeba podawać, siedzi codziennie, kultura i zgłasza często.

 

@edt. 

@Bene, mam tu napisać wypracowanie byś przyjął moją odpowiedź?  Podałem trzy powody, które przemawiają za moją oceną. 

Edytowane przez Av3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Tom @Meduska @Av3K proszę trochę rozwinąć swoje wypowiedzi, zwłaszcza @Meduska.  

16. Odpowiadając w podaniach na jakąkolwiek funkcję konieczne jest uzasadnienie swojej decyzji. "Powody up" lub podobne uzasadnienia skutkować będą ostrzeżeniem. To też dotyczy powodu "bo tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomimo, że spełniasz wszystkie warunki to jestem na nie. Miałeś admina i się wypiales na nas. Odszedłeś w słabym stylu. Ponadto każdego lepszego gracza 'podejrzewasz' o haxy i strasznie marudzisz czasami.

Osobiście nic do Ciebie nie mam i mam nadzieję że moja opinia nie wpłynie na nasze relacje, (czytaj, weźmiesz to jak facet na klatę).

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...