Skocz do zawartości
subito88

[ODRZUCONE]Odwołanie d_b .:|KOXER|:. d_b

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: d_b .:|KOXER|:. d_b

Godzina, data zdarzenia: 12.11.2017 - 17:23:33

Mapa: de_dust2002

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:65658864

Uzasadnienie: Rybson dał mi bana za skanowanie na resp przed 7 sekund na mapie de_dust2002. Tylko, że o nie było skanowanie, bo on podszedł pod okno i przy tym oknie go zabiłem i to nie przez ścianę, więc to nie był resp, tylko to okno od strony ct, z któego widać resp tt. A tak w ogóle to podobno nie powinno się banować innych adminów, a po drugie jest to ban niesłuszny, bo
1. to nie skan na respa, bo on poszedł pod okno
2. sam przed 7 sekund wyszedł żeby snajpować ludzi stamtąd, wiec sprawiedliwie by było jakby i on zebrał bana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"13.Nie strzelamy z bfg, błyskawic, rakiet, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_rats_1337,  cs_max, de_dust2002 oraz cs_estate, de_alexandra  przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30min)  13.Nie strzelamy z bfg, błyskawic, rakiet, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_rats_1337,  cs_max, de_dust2002 oraz cs_estate, de_alexandra  przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30min)"

Admin na okresie próbnym, do tego nie zabił tylko mnie lecz i drugiego przeciwnika na respie, niestety drugiego zabójstwa ss nie zrobiłem. Wykazał się nieznajomością regulaminu i jako support chciałem zareagować. Fakt, mogłem napisać skargę ale tutaj się wszystko wyjaśni.

Link do ss ---> http://www22.zippyshare.com/v/yiSnwwpW/file.html

@Vix33nek! zajrzyj tutaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...