Jump to content
$_boczek_$

[ODRZUCONE]Ban za obraze

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: boczek

Godzina, data zdarzenia: jakies 20 minut temu cos okolo 21 9 12 17

Mapa: de_mirage

STEAM_ID / IP: Your SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 1779638148 ' 

Uzasadnienie: Przed wyjsciem z sewera nikogo nie obrazile jak i nie urazilem wbijam na sewer po okolo 5 godzina max 6h i dostaje od jakiegos ziomka bana za   regularne obra anie graczy i admin chociaz jak se przypominam wyszedlem z sewera bo mi nie szlo dostawalem ostry wp*****l i jak gralem nie bylo zadnego admina a wiec nie moglem go urazic ani obrazic :). Prosze o UB nic nie zrobilem chyba ze ktos gral na moim nicku a admin ktory mnie znabowal jech da ssy tego obrazania. Jestem nie winny

Link to comment
Share on other sites


Tylko na to czekałem :)

A więc tak. Sprawa ma sie troszkę inaczej niż "boczuś" pisze. Za KAŻDYM dosłownie za KAŻDYM razem gdy wbija na serwer, wyzywa innych graczy i adminów (poniżej SS'y tylko z kilku sytuacji bo reszty mi się szukać nie chce). Sprawdźcie historię banów tego typa też. Non stop kiedy nie wejdę czytam skargi na niego. Ktokolwiek go zabije lub team się go nie posłucha gdy ma jakąś "złotą myśl"- zaraz rzuca mięchem jak jakiś niedorozwój. tolerowaliśmy to z innymi adminami do tej pory ale znam 3 przypadki graczy którzy zrezygnowali z tego serwera przez tego oto delikwenta twierdząc, że administracja nic z takimi nie robi. Więc sprzątnąłem typa bo taki uważam na naszej sieci jest nam zbędny a już na pewno nie jest opłacalne takiego trzymać za graczy którzy przychodzą pograć dłużej i nie przeszkadzają innym. Jeśli potrzeba to oprócz dowodów ściagnę tu świadków którzy potwierdzą to co tu napisałem.

sami oceńcie (większość pisane na u@ :) )

https://megawrzuta.pl/download/9ba67f8acba524a8444cb210ab783798.html

 

PS. jeśli chcecie go to weźcie na swój serwer bo przez takich jak ten delikwent na moim znów liczba graczy się zmniejszyła a już było z kim grać czasem nawet co oczywiście może potwierdzić reszta adminów z mojego serwera....

 

Link to comment
Share on other sites


Wg mnie zasługuje na bardzoooo długiego bana ;) Nie wiem czy na perma ale to poproszę tez o opinię @Malu @SUNN..  

Patrzeć się nie chce na takie bluzgi. Jak już nie możesz się opamiętać, to pod nosem sobie klnij ^^ Na serwerze nie ma takiej opcji. 

Poza tym nerwy to rzecz naturalna ale trzeba znać umiar. 

Link to comment
Share on other sites


    Line 2654: L 12/09/2017 - 15:02:20: boczek : peta to gasze twojej starej na pizdzie

Dalej logów nie czytałem, to mi wystarczy. Perm zostaje, sory ale nie prowadzimy przedszkola tylko sieć serwerów. Ban jak najbardziej słuszny i jedyne co mnie dziwi to to że tak późno został nadany.

Polecam udać się na jakąś terapię, bo jak widać nie umiesz into gry online z ludźmi. Bana możesz odpracować robiąc 100 reklam sieci albo napisz do mnie i dogadamy się co do możliwości kupienia UB.

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...