Jump to content
Twoja SmierC

[ZAMKNIĘTY]Nowy kanał TS3

Recommended Posts

Tak jak w temacie chciałbym zaproponować nowy kanał na Ts3 o nazwie " Pogaduchy z administracją". Na poprzednim Ts'ie na którym przesiadywałem ten kanał cieszył się popularnością gdyż można było pogadać/porozmawiać  z adminami/administratorami i innymi rangami na forum czy Ts'ie. Ma to na celu lepsze poznanie siebie nawzajem. Kanał ten znajdował by się w dziale Helpdesk pod kanałem "Sprawy dotyczące forum". 

Jeśli chcesz pogadać z kimś z wyższej administracji zawsze znajdziesz podkanał z nazwą  " sprawy do ... ". Są kanały danych serwerów na których przesiadywanie też wiąże się z tym że admini lub opiekunowie tam przesiadują :)   Także jeśli chcesz z kimś pogadać to nie widzę żadnej przeszkody ;) Wyższa administracja jeśli będzie też chciała pogadać to przyjdą ;) Jak dla mnie zbędne :)

Byl taki kanal ale zostal zastapiony  "sprawami dostyczacymi forum :) w sumie to nie widze powodu dlaczego mialby znow nie zostac utworzony :) zaraz ogarne temat :)

Edited by Master

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...