Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Adimini


JustBadMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Chciałbym zapytać czy byłaby możliwość stworzenia na forum jakiegoś wątku z listą adminów i ewentualnie linkiem do ich profilu steam?

Troszkę by to ułatwiło sprawę w razie jakiś problemów z odpałami i można by szybciej dotrzeć do kogoś aktualnie online, dodatkowym atutem byłoby po prostu to, że człowiek wiedziałby ilu takich ludzi jest. Takiej listy przecież nie trzeba aktualizować codziennie, a tylko raz na jakiś czas.

Dziękuje za poświęcony czas,

Nie pozdrawiam @SUNN. suabiaka nr1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JustBadMan http://multi-head.pl/search/?type=core_members&group[15]=1 + Ja, @~Czarna~ (OP) i @RYBSON bo on ma inną rangę główną.

Linków do ich steam nie mam aktualnie ale możesz sobie ich znaleźć przez moich znajomych ;) 

Co do listy... Hmm... Też nie chcę żebyśmy się aż tak bardzo rzucali w oczy :P Zobaczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Zgadzam się w 100% do tego co napisał Mekintosz. Taka opcja zrujnowałaby totalnie zabawę z gry, z powodu łebskich graczy którzy pod nieobecność żadnego z adminów robiłaby co by tylko chciała i jedynie inni gracze mogliby poprzez znajomość kontaktować się z adminami bądź zwracać się osobiście o pomoc na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio myślicie, że jakieś typki które odpalają CS'a raz na tydzień rejestrują się na forum po to by sprawdzić kto tu adminuje? Ja nie sądzie, to byłoby urzyteczne właśnie przeciw nim :P Ale co ja tak wiem :) Zdaję się na was księciunie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wszystko ma swoje wady i zalety, ale niestety mogą przeważać wady.

Pomysł ogólnie spoko, ale jednak też jest niepotrzebny, gdyż masz listę adminów pod daną rangą na forum, a przeważnie grający admin na serwerze jest zalogowany na forum.

A jak masz steam'a, to zawsze możesz skompletować sobie listę na steam w sekcji "znajomi' jest sporo alternatyw które możesz wykorzystać; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osoby zainteresowanej serwerem, grającej i komunikatywnej żaden problem poznać adminów , ponadto zgłaszać cheetosy też można na różne sposoby, dla mnie taka lista nie jest potrzebna... pisze bo wątek dogasa, ale może opiekunowie mają jakieś widoki na jego rozszerzenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JustBadMan bardzo chciałbym Wam taką listę zrobić, naprawdę :) Ale niestety nie da się tak, admini są o tyle aktywni że w grze ich wyłapiecie a jak nie w grze to na forum :) 

Jeden z ostatnich banów świetnie to prezentuje - D4 pokręcił się po forum, rozeznał i wpadł dopiero kiedy admin wziął go z zaskoczenia...

Wiem że to dla Was pewne utrudnienie ale mamy o tyle komfortową sytuację, że haxów którzy grają jest mało (zabezpieczenia kasują 90% z nich) a resp, cele itp. nie przeszkadzają w grze aż tak bardzo :)

Pozdrawiam, do zobaczenia na serwerze mój Ty fragu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...