Skocz do zawartości
Sneej

[POZYTYWNE]unban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Sneej

Godzina,data zdarzenia: 23:25 około . 12 grudnia

Mapa: Inferno

Steam_ID / IP : VALVE_5:0:277186664   (nie wiem zbytnio jak się sprawdza te IP/Id wpisałem status mam nadzieję że to jest to)

Nick admina,który dał bana: `Odjechana

Uzasadnienie : W powodzie mam WH , nie mam screenów więc czekam aż wrzuci swoje nagranie, screeny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kojarze tego gracza , był tak spalony ze aż czarny , byłem swiadkiem bo akurat grałem wtedy na serwerze razem z odjechaną.

Po uzgodnieniu , że to cziter poszedł BAN co tu wiecej mówić z tego co kojarze grał też wtedy admin PTV , który też pewnie potwierdzi tą wersje jak i pół serwera.

 

Najbardziej mnie ciekawi to ze BAN był 12 grudnia ? , a odwołanie 28 ? coś nie halo 

a Demo być może mam tylko musze poszukac (HDD 250 GB :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, ikzz napisał:

Najbardziej mnie ciekawi to ze BAN był 12 grudnia ? , a odwołanie 28 ? coś nie halo 

Sprawdź dokładnie informacje zanim coś napiszesz.

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=35347

12 minut temu, ikzz napisał:

 Demo być może mam tylko musze poszukac (HDD 250 GB :) )

Wystarczyło poszukać po dacie.

Jesteś osobą, która nic nie wnosi na przyszłość nie mieszaj sie w sprawy które Ciebie nie dotyczą.

@`Odjechana byłaś w temacie czekam na konkrety, a nie skradanke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

Demko które miałam nagrane  się niestety zbugowało. Nie moge go odtworzyć a oglądając teraz hltv widze że sie najwidoczniej pomyliam...  @ikzz byl przy tym i obydwoje stwierdziliśmy, że ma wh, lecz raczej nie potrzebnie. Przepraszam za moj błąd. Moglam więcej odczekac i dac szanse. Jeszcze raz przepraszam @Sneej .

Gracz powinien dostac ub.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...