Skocz do zawartości
andzejandzej

USUNIĘCIE ANIMACJI BRONI (SKIN) - ANKIETA

Usunięcie animacji ukazującej skin broni  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za usunięciem, przeszkadzającej w celowaniu i trafieniu przeciwnika, animacji broni ukazującej skin?



Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zarejestrowałem się tylko po to, aby powiedzieć/zapytać..

Czy nie jest według Was totalnym kretynizmem, wgrywanie zastępczych skinów broni (serwer 80.72.40.110:27026 cs 1.6), które imitując opcję z CS-GO pokazywania/obracania broni celem obejrzenia durnego skin'a, momentami KOMPLETNIE ZASŁANIAJĄ WIDOK PRZED CELOWNIKIEM ?? Żeby odbywało się to po kliknięciu odpowiedniego klawisza- ok, ale animacja włącza się samoczynnie co jakiś czas, co w przypadku jakiejkolwiek strzelanki jest pomysłem, moim zdaniem, co najmniej durnym.

Rozumiem, że gówniarzeria ma fazę na jaranie się skinami rodem Globall Offensive i czasem wygląd kupionej broni bierze górę nad tym, co dzieje się na mapie, ale na miłość Boską, przez takie dodatki, z na prawdę dobrych serwerów, robicie powoli plac zabaw..

Traktujcie to jak chcecie, ale uwierzcie- pozbywając się tej zbędnej animacji, zrobilibyście przysługę dla starych wyjadaczy, którzy mimo częstego oblężenia dzieciarnią, doceniają serwery Waszej sieci.

Pozdrawiam

 

Ps. Przykład w załączniku -przeciwnik za modelem broni.

przykład.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, andzejandzej napisał:

Czy nie jest według Was totalnym kretynizmem, wgrywanie zastępczych skinów broni (serwer 80.72.40.110:27026 cs 1.6), które imitując opcję z CS-GO pokazywania/obracania broni celem obejrzenia durnego skin'a, momentami KOMPLETNIE ZASŁANIAJĄ WIDOK PRZED CELOWNIKIEM ??

Jest.

Godzinę temu, andzejandzej napisał:

Rozumiem, że gówniarzeria ma fazę na jaranie się skinami rodem Globall Offensive i czasem wygląd kupionej broni bierze górę nad tym, co dzieje się na mapie, ale na miłość Boską, przez takie dodatki, z na prawdę dobrych serwerów, robicie powoli plac zabaw..

Nie wiem czy zauważyłeś ( na 99% nie) że FFA leżało sobie odłogiem jakiś czas i dopiero od niedawna powoli posuwam do przodu prace nad tym serwerem.

Nie wiem skąd u Ciebie tyle agresji ale wystarczy spokojnie zgłosić i... tyle. X czasu temu miałem to usunąć ale zapomniałem - bywa. Jak wspomniałem wcześniej, na serwerze prace dopiero się tak naprawdę zaczynają ale to nie znaczy że z dnia na dzień wszystko zrobię. Mam tylko dwie ręce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to rozumiem, ale nadal twierdzę że krzyk nie jest potrzebny bo niepotrzebnie podgrzewa atmosferę. 

11 minut temu, andzejandzej napisał:

Fajnie, że ogarniasz temat 

O tyle o ile mogę to ogarniam, jeśli chodzi o FFA to kontaktuj się z @MARCINKSYS on jeszcze o tym nie wie ale jest tam moim zastępcą/rzecznikiem. Powie Ci co było, co będzie i jak my to widzimy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie przez te skiny sporo graczy marudzi, więc można je usunąć. Albo na początku jakieś zapytanie czy chcesz mieć standardowe modele broni bądź też cs go i się wybiera na starcie każdej mapy. (Nie wiem czy to realne XD) No ale jeśli nie, to wywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...