Skocz do zawartości
Skwarka

[ZAMKNIĘTY]Trzymajcie sie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na mnie dzięki za milo spędzany czas z wami :D  z pewnych przyczyn muszę odejść.   :) @SUNN. Prosił bym o zdjęcie admina na servie cod mod 800 . Z Góry dzieki ;) 

Pozdrowienia dla : @L a l c i a @Igrekzet @nomna @Bacior  i Pojedynczych graczy z cod moda 801 lvl 

edit : @Sezonowy Gracz @Apecio  @S0B0T4 wam również bardzo dziękuje  :) 

Edytowane przez Skwarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Weź nie odwalaj trzody...  Poproś o zamkniecie i tyle. Ze odchodzisz prezentujesz sobą ze jesteś słaby i sie poprostu podajesz zlej to i baja

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie to ich zasługa, tylko dawanie mi jakiś wyborów. Cytuje "Po prostu nie będę adminem jak on nim będzie"  To nie są wybory, bo dla mnie to ciężka sytuacja. Nie będę wybierała. bo Wy macie taki kaprys. Lepiej by było jakbyście się dogadali. albo nie gadajcie ze sobą proste. To co jest po za serwerem to niech tak zostanie, nie potrzebnie brudy wyciągacie I dogryzacie się nawzajem.  

Dwulicowa? Chodzi o to co gadałam o Peciu? I co związku z tym? Koleś jest czysty jak igiełka. Ty dajesz warunki albo Ty albo On. Albo zamknijcie rekrutacje tylko po to aby Pecio admina nie dostał... Ja już nie mam nic do dodania, rozmowy mam i to mi wystarczy. Jedynie to Ty masz problem teraz, nie wiesz jak sie wybronić. Dostałam 2 skargi, admin który nie zna regulaminu... 

Edytowane przez L a l c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten serwer to jedne wielkie jaja .. Człowiek chciał pomóc jak umie ale niestety to nie wystarcza wiec odchodzę po prostu ! Trzymajcie się . 

edit : @L a l c i a po prostu dla mnie jesteś dwulicowa i tyle ...  Mówisz jedno robisz drugie . nie chce już z wami współpracować po prostu zdejmijcie mi tego admina i ja odejdę za sekundę... 

Edytowane przez Skwarka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 minut temu, Skwarka napisał:

Ten serwer to jedne wielkie jaja .. Człowiek chciał pomóc jak umie ale niestety to nie wystarcza wiec odchodzę po prostu !

@Skwarka jaja to ty sobie chyba robisz, łamiesz regulamin na każdym kroku, podobno przeczytałeś 3razy, a widze że nic nie pomagasz w usprawnieniu serwera, fochy odstawiasz co chwile, nerwowy jesteś, a to nagminne łamanie regulaminu, nawet mnie zaczyna wkurzać, że admin daje taki przykład innym graczom.

Tyle z mojej strony, robiłem co do mnie należało, nie będę kłamał że byłeś dobrym adminem. Eloszka ;)

 

1 minutę temu, Igrekzet napisał:

@Apecio mogłeś to sobie darować.

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj post..
A @Apecio nie miał z tym nic wspólnego, nie lubicie go oboje i wszyscy o tym wiemy, ale to nie powód, żeby obwiniać go o wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Skwarkamyślałem ze masz więcej oleju w głowie zachowujesz sie jak dzieciak dostałeś 2 szanse i dzień po dniu z tego rezygnujesz ja też nie lubię niektórych osob na serwerze i jakoś z tym żyje serio ogarnij się i się weź za siebie tyle mam do powiedzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy" - Paulo Burdello.

Aktualizalizacja - okazało się że @Skwarka swędzi krótka fujarka i zbanował cały serwer. 

A więc no więc żegnamy Klauna Skwarka na zawsze z banem na forum i serwery MH. Jak chce robić burdel to niech go robi u siebie w domu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...