Skocz do zawartości
AviX.

[POZYTYWNE]Odwołanie - [AviX.]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, weszłem dziś na serwer i dostałem bana za ,,AB" Bana dostałem na serwerze #6, ponieważ wcześniej moja podszywka dostała bana, miał wstawić screeny, on ich nie wstawił, ponieważ nie miał hasła do mojego konta na forum, i było by to podejrzane. Więc ich nie wstawił na forum, i wchodził na serwer z Aktywnym Banem, więc admin pomyślał, że to ja...

Prosiłbym o UB.

Prawdziwy @AviX.

 

Edytowane przez AviX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz @AviX.

 dostał ssy, nie wstawił na forum, i wchodził na serwer. Po kilku dniach widziałem gracza na serwerze, ban aktywny to dałem AB. Skąd ja mam wiedzieć czy to ty wchodziłeś na serwer czy nie? IP i Sid można zmienić? Trochę mi się z tą podszywką niepodoba bo kto by chciał wchodzić 4 razy na ten sam nick tylko po to by dostać Ab.
Zobaczmy  opinie innych adminów głownie @Wiater bo @DIABL0 ma admina kilka dni, ale nic więcej nie da się dowiedzieć raczej w tym temacie.
 
Edit.Coś przypadkiem za dużo wiesz o twojej podszywce. Tak tylko uwagę zwróciłem ?
Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@AviX. Mam mały dylamat co z Tobą zrobić z jednej strony zasłaniasz sie operacją i twierdzisz, że masz bana.

17 godzin temu, AviX. napisał:

Co do serwerów, słyszałem, że na serwerze #6 mam podszywkę o nicku @AviX. Czy ja mógłbym sprawę bana wyjaśnić, i prośić o UnBan'a.

Więc tak, skąd wiesz o podszywce skoro nie miałeś jak grać i byłeś w szpitalu? Spoko można sie dowiedzieć, bo ktoś na steam napisał czy choćby pw na forum to zrozumiałe.

Kolejna kwestia - Ip z banów ma zawsze taki sam początek jaki masz na chwilę obecną. 83.31 mam ochotę dać Ci ub, bo z jednej strony Ci wierze, a z drugiej tak średnio. Tamta osoba (może Ty) dostała screeny i ich nie wstawiła.

Napisałeś pierwsze przywitanie dnia 14 listopada. Ban za ss został nadany 21 listopada i później nagle znikasz i lądujesz w szpitalu. Czekam aż napiszesz prawdę, bo z moich wniosków wygląda, że lekko przeinaczasz fakty i próbujesz kogoś zrobić w konia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobimy tak, damy Ci szanse, lecz miej sie na baczności ss możesz dostać w każdej chwili wtedy nie będzie żadnego ALE. Różnie bywa i przekonuje mnie Twoja wersja, kompiluje sie ze zdarzeniami.

Poszły UB na wszystkie bany oprócz screenów :)

Możesz grać.

@DIABL0 @Kyou @Wiater 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...