Skocz do zawartości
kIPAN

[ZBANOWANY]cSne BOG dd2/inf

Rekomendowane odpowiedzi

Przed rozpoczeciem admin, ktory bedzie sprawdzal to demko i wreszcie go zbanuje, niech sobie zrobi jakas herbate, albo cos do jedzenia, bo maly seansik go czeka.

Nick cheat'era:csNe

Godzina, data zdarzenia:13;12

 Mapa:inferno

 Serwer:dd2/inf

Link do demka:http://f1.hltv.org.pl/srv25245/HLTV-1801131312-de_inferno.dem.zip

STEAM_ID/IP:napewno admini maja ^_^.

Uzasadnienie:

kIPAN  OFFLINE STUDIA: 9;25 zaczyna sie demo z csne
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 1 akcja zawsze kolega lubi wuychodzic jak ktos ma flesza w rece
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 9:57 odrazu rush jak kolega ma flesha w rece
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 10:24 perfidny prefire i wyjscie na model
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 11:00 jaki slaby ze scouta, szkoda ze jak jest poczatek rundy i nikt nie patrzy wali 3hs no scopy :(
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 12;11 wyjscie perfekcyjnie na model.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 12;35 Hmmm, nic nie ma na rampie pojde zobaczyc 2gi srodek, przypadek ? Nie sadze
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 12;54 perfidne wyjscie na model, Czemu teraz nagle nie wychyla na calego mida tylko prawie ze na pixel wcelowany idealnie w glowe ? Przypadek ? Nie sadze
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 12;59 wyjscie na midzie na model
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 13;30 Wcale nie na model :( Czemu nie spojrzal rampy ? balkonu, kolega mi sie tlumaczyl ze sprawdza wszystko. No ladnie.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 14;09 widzi go na rampie, z czego 14;14 wcelowany juz jest na banan z czego nie widzial go jak tam przechodzi ? Przypadek jak to CSne mowi, Sprawdzam wszystko XD
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 14;39 wyjscie z dgl na model
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 15;25 ???? Kto tak wychodzi Co to za mierzenie w typa po scianie XDDDD
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 15;52 ???????? chyba aimlock sie popsul co to bylo XD?
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 15;52 Prosze odpalic sobie w 1/4 predkosci ^_^ Fajnie to wyglada
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 15;57 nie wyjscie na model /
kIPAN  OFFLINE STUDIA: czemu nie wiem nie sprawdzi rampy nie sprawdzi szczura ? tylko pewnie wyjscie na typ aprzy lewej sciance, wiem ze rzucal nejda, ale mogl go tez z innej pozycji rzucic, a trajektori lotu nie mogl widziec
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 16;52 , Przez caly mecz nie zeskakiwal do domku :( Nagle przypadkiem izdie tam kolega i zeskakuje idealnie do niego ? Przypadek tak mi sie zdaje chyba :(
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 17;25 XDDDDDDDDDD Lekki prefire wszedl koledze, troszeczke za szybko :(
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 18;27 Wyjscie na model perfekcyjnie.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 18;46 Co to karwa jest XD, czemu ziomek idealnie wcelowany na glowe jest . Chyba to przypadek, albo go slyszal ?
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 19;07 wyjscie na model perfekto polvawor.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 34;55 cala akcje kontroluje na wh
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 35;01 Idealny timing zeby schowac za sciana
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 35;19 ? czemu nagle csne wychyla na shorta ? Jak w connectorze z kosa bal sie wychylic a teraz, nie sprawdzi zelek, nie sprawdzi mida tylko odrazu wchodzi i patrzy sie na connector ?

35;33, csne patrzy sie w sciane, Typowo u kolegi jest timing w 35;36 wychyla idealnie prawie ze na niego, nie sprawdza nwm na blisko czy nie podszedl, nie sprawdza standardu wychyla prawie ze na ziomka ktory trzymna bombe w rece, przypadek :(
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 36;30 wiem ze csne lata odpalony biore fake flesha, wychodze znowu na connector i dziwnym trafem nabral odwagi i wychyla na mnie :(.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 36;51, czemu jak od poczatku gry zawsze wychylal idealnie ze scoutem na rampe to teraz nagle wychyla na mide idealnie wcelowany we mnie ? Przypadek tak mi sie zdaje
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 37;12 ? Widzieliscie mnie jak wchozde po drabinie ? XD Bo on juz sie patrzyl na gore za nim tam wszedlem jak podchodzilem do drabiny no XD
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 37;13 wlaczcie sobie -1/4 tempa co to ma byc ?
kIPAN  OFFLINE STUDIA: najpierw poszedl celownik a dopiero mnie zobaczyl ? Domyslil sie kolega.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 40;10 -1/4 czas sprzedalem prefire koledze, chyba sie nabral i odegral mi sie tym samym, szkoda ze tam jest sciana CSne i mnie tam nie bylo widac
kIPAN  OFFLINE STUDIA: po oddaniu tego fake strzalu kolega ogarnal ze sie troszke spalil i sie wycofal, typowy cziterski ruch
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 40;40 Juz wie, zeby wejsc koledze na plecy wejsc do domku ^_^.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 41;00 no niezle polski delpan
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 41;05 -1/4 przepraszam bardzo co to bylo XD????? SK.DELPAN x2 widze.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 41;11 tak jak powiedzialem pozniej, jak to jest ze w plecy nie umie trafic ziomka a takie sick i szybkie shoty oddaje na rampe jak i na gniazdo ?\
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 41;43 wcelowany jest na mnie, ale chyba aim lock mu szczepano nie chcacy zalaczytl, chcial mi pomoc a tutaj bum bania
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 42;01 -1/4 no to fajnie szybki gracz , ciekawyt jestem czemu taki szybki nie jest jak wiecej osob na niego patrzy na serwerze, bo zawsze na poczatku rundy jest gwiazda jak kazdy zyje ^_^.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 42;28 poczatek rundy widzi i mnie przebiegajacego i skracajacego mida i typa za mna juz w smoku widzi i celuje :(. Przypadek.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 43;33 juz na poczatku rundy mowilem ze zobaczy na 100% banan i czy mnie zabije, ani razu od poczatku gry ze mna nie zobaczyl banan.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 43;40 szybkie wyjscie bania i elo, przypadek chyba
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 44;02 trzeba sie zatrzymac i wylaczyc XD
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 44;02, po wylaczeniu czita nagle w 45;04 co on taki wolny sniper sie zrobil ?
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 46;05 odpalamy, pewnie bedzie szybki sniper.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 48;52 legendarne zatrzymanie chyba zaczna sie sypac kaski.
kIPAN  OFFLINE STUDIA: 49;59:kolega juz przez model wcelowany jest na mnie na ltaranie, a mnialem czas zeby stamtad uciec :(
kIPAN  OFFLINE STUDIA: caly czas czeka na mnie bo wie ze tam siedze :/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, csNE napisał:

Nic dodać nic ująć. Powodzenia w życiu realnym :)

co ma zycie realne do tego, ze fruwasz odpalony i nikt nie chce ciebie zbanowac ? LEL, miales pecha bo na mnie trafiles, za dlugo gram w ta gierke, zeby takiej osobie odpuscic, ja rozumiem ze masz fartowne akcje, ale to co ty robisz w tych czasach co podalem to jest smieszne, Ogladanij demko zrob rozpiske, swojej obrony bo mi sie zdaje, ze RIP bo i tak na tym demku sa 4 tak perfidnie spalone akcje, ze odrazu do bana powinienes poleciec, ale coz ja tu adma nie mam tylko inni, wiec tylko czekamy na werdykt, Powodzenia w zyciu INTERNETOWYM csNE i idz poczituj sobie dalej kolezko ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jako admin serwera akcje podane przez kIPANA sa poprostu perfekcyjne do tego, aby kolege usnac z serwera, widac ze kolega lata odpalony, lecz nikt nie mial wystarczajacych dowodow, kIPAN zrobil cala robote, Dziekuje (:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9:54 +B od skoku TT na dół cały czas wiedział gdzie jest gracz. 

10:20 +B wychodzi wcelowany w głowę 

11:00 -B

12:10 +/- B

12:32 +/- B

12:52 +B wychodzi dwa razy wcelowany 

13:30 +/- B

13:49 +/- B

14:08 -B widział jak przeszedł w dziurę

15:04 +B słyszał kroki, mimo to gonił za modelem 

15:20 -B słychać strzały

15:45  +B widać, że czeka na drugiego gracza, gdy ten przeszedł w domek , pobiegł do okna i zabił 

16:10 +/- B

16:38 +B

17:20 +B prefire

18:20 +/-B niby wychodzi wcelowany ale po tylu rundach na midzie można się spodziewać, że tam ktoś będzie 

18:45 +B

19:00-19:10 +B

34:40 +/-B słychać kroki ale widać mały prefire 

35:53 +/-B słychać kroki ale strzały w ścianę jeszcze zanim wychylił 

36:18 +B

36:50 +/- B

37:10 +B nie widział gracza przy drabince mimo to poruszał celownikiem w góre tak jak wspinał się gracz z TT

37:35 +B

41:00 +B

41:05 +/-B wiedział że  jest na dachu, gdy strzelał było widać połowę ciała 

41:36-41:45 +B

42:00 -B widział pistolet "chyba" jak leciał w powietrzu, czyli gracz był blisko mida przy ścianie, zwykły kill

42:20 +B tyle mi wystarczy . Dla mnie spalony 

@kIPAN ty w niektórych akcjach tak wyolbrzymiasz to wszystko ;-; 

1 godzinę temu, kIPAN napisał:

 

STEAM_ID/IP:napewno admini maja ^_^.

 

jeśli zgłaszasz gracza twoim obowiązkiem jest wpisać w konsoli status/amx_ip i skopiować sid bądż ip.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...