Skocz do zawartości
Hastu

[UBT] Hastu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Hastu

Wiek: 18

Data rejestracji na forum: Rejestracja: 13 kwi 2014

Czas spędzony na forum: 1d 17 godzin

Doświadczenie w ocenianiu: Dodaję bardzo dużo zgłoszeń, a więc co za tym idzie mam dość spore doświadczenie w ocenianiu.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak posiadałem range UBT, serwerownie podam na pw jeżeli będzie taka potrzeba.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie byłem banowany, ani na serwie jak i również na stronie.

Dlaczego Ty?: Jestem aktywny, zgłaszałem na forum "botów" potrafię oceniać demka.

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Mobilnie mogę być cały czas, aczkolwiek na PC również, mam dobrą sytuację z komputerami w domu.

Dwumiesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie) Posiadałem nawet tutaj admina, sprawdzałem się potem miałem przerwę w cs'a i tak wyszło, że straciłem range.

Coś od siebie: Jestem sympatycznym chłopakiem co z każdym potrafi się porozumieć i dogadać. Ten kto chodź raz ze mną pisał, rozmawiał w 100% to potwierdzi, współpraca ze mną jest bez konfliktowa. Myślę że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

Uzasadnienie: Niedawno do Nas wróciłeś i praktycznie nikt Ciebie nie zna. Pokaż się na sieci, że Ci zależy.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...